Hungary
Békésszentandrás, Bajcsy-Zsilinszky u. 54
N/A
+36707896860
ok!
like
Nem is tudom mit írjak! Egy \speciális\ alkatrészt kerestem náluk ami amúgy szettben benne van, de nekem a szettre nem volt szükségem, csak az apróságra. Google barátom arra az egy kütyüre már postaköltségként is többet számolt, mint végül a tőlük megrendelt 11db tartalékszállítás végösszeg volt. Tényleg tudnak valamit! Nagyon szépen köszönöm!
Ritka ,meglepően segítőkész csapat dolgozik itt akik éreztetik a vásárlóval hogy igenis érdekük hogy vissza térjen hozzájuk legközelebb is a vásárolni.Jól ,egyszerűen használható a webáruház,szakszerű tanácsot is adnak ha kell és gyorsan zökkenő mentesen megy minden a vásárlás első percétől kezdve a szállításig.Külön jól eső gesztus hogy szinte minden vásárlás után kedveskednek valamilyen kedvezményes kuponnal amit tényleg felhasználható nem pedig a csillagos eget kötik hozzá hogy felehessen használni.További jó munkát és sok elégedett vásárlót kívánok a csapatnak!
Üde színfolt az online boltok világában. Jó weboldal, gyors zökkenőmentes ügyintézés, igényes csomagolás, minőségi alkatrészek kiváló áron. A vásárlásom után kedvezmény kupont is kaptam ami pluszban jóleső gesztus volt. A termékekre külön nyomtatott cikkszámos magyar nyelvű cimke van ragasztva ami a jövőbeni rendeléseknél is kitűnő segítség lehet. Bolgár Úr egy igazi Úriember, telefonon egyeztettünk a rendelésemmel kapcsolatban, türelmes, segítőkész és igen korrekt kereskedő. Az 5-ös értékelés mellé virtuálisan én még adnék egy plusz csillagot is, túlzás nélkül állíthatom, hogy az egyik legjobb webshop akivel eddig dolgom volt. Én biztosan visszatérek ha valamire szükségem lesz a kínálatukból, nagyon köszönöm a kiváló bánásmódot, további sikeres működést kívánok!
Le a kalappal előttük! Vevőcentrikus, korrekt, segítőkész kiszolgálás. Csak így tovább! (máskor is megkeresem önöket)
Gyors, pontos. Nagyon elégedett vagyok a szolgáltatásukkal!
Gyors, pontos, segítőkész. A futár holnap jön, remélem jön és nem keres kifogást, hogy miértis nem kellene kihozni a csomagot (van futár cég aki még hazudós is).
Eddig kétszer rendeltem Tőlük és maximálisan meg vagyok elégedve mindennel. A Weboldal jól átlátható, a megrendeléseknél minden nagyon gyorsan és pontosan ment. Az egyik rendelésemnél elfelejtetem valamit rendelni és az utólagos rendelésbe beírtam, hogy az előzővel együtt szeretném kérni és rögtön felhívtak, hogy pontosítsák a rendeléseket. Amikor elbúcsúzott az ügyintéző a telefonban, akkor még jó egészséget is kívánt és mondta, hogy vigyázzunk magunkra. Jól esett.
Deli
The best companies in the category 'Deli'