Hungary
Dunakeszi, Duna sor 3
$$
+36706733699
N/A
The mosquitoes and flies are horrific!!! The smell of human urine and unclean Porta potties is overwhelming. The service is slowwww and unfriendly.. the food is very basic at its best! The fact that this area has 4.5 stars speaks volumes about Hungarian expectations!
like
Tegnap Net Pincéren keresztül rendeltünk. Előzetesen már volt pozitív tapasztalatunk, így a már megszokott minőséget vártuk most is. Sajnos a rendelt hamburgerek és a leves sem hozta a vártakat. A gulyásnak semmi leve nem volt,kár, mert ízben jó lett volna. A megrendelt 3db bacon-sajtos hambiból a felsorolt paradicsom, hagyma, uborka, csak az egyikben volt megtalálható.A többiben csak a hús és brutál mennyiségű rukkola, mustárral és ketchuppal.Eredetileg saláta szerepelt a leírásban, helyette lett a rukkola,amit azért sokan nem szeretnek különleges íze miatt, főleg nem fonnyadt állapotban hamburgerben. A kiszállítás több mint két óra volt. Nagy csalódás volt!
Pizzát rendeltünk, ami finoman volt elkészítve, de sajnos a tésztája ehetetlen, kemény mint a kő. Lehet, hogy egy fogászat támogatja őket :) Oldalukon hirdetett, két pizzáért járó ajándék kólát sem küldték el. 2021.01.13. 10:05 - Gyula néven.
Maximálisan meg vagyunk elégedve mindennel. Ma rendeltünk először de nem utoljára!! Köszönjük Chef bácsi ;)
Kettő pont csak azért, mert a múltban ettünk már itt jót. Az utóbbi időben leromlott a minőség, de a tegnapi tapasztalat verte ki igazán a biztosítékot. Rendeltünk házhoz kb. 8000 ft-ért. A tételek között szerepelt egy fokhagymás lángos, melyen a fokhagymás szósz savanyú és büdös volt. Mikor ezt telefonon jeleztem a hölgy csak bután hallgatott a telefonban, majd mikor megkérdeztem, hogy akkor mit óhajt tenni az ügyben, annyit válaszolt, hogy legközelebb jobban odafigyelnek. Nem vagyok az a nagy reklamálós fajta, így értelmetlennek éreztem a további fecsegést és felhívni a figyelmét, hogy ettől mi még nem tudtuk megenni a savanyú és büdös lángost. Utolsó rendelésünk volt innen.
Kedves kiszolgálás, csodás környezet, fantasztikusan finom lángosok. Javaslat, hogy a limonádék legyenek ízesebbek, akkor 5*.
Az étel nagyon finom volt, de nagyok sokat késtek vele. A később felhívtak és megindokolták a késés okát és elnézést kértek, amit nagyra értékeltem!
Deli
The best companies in the category 'Deli'