ST-Mobile Kft.

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

st-mobile.hu
Used car dealer· Car dealer

ST-Mobile Kft. Reviews | Rating 4,4 out of 5 stars (8 reviews)

ST-Mobile Kft. is located in Hungary on Cegléd, Méhész u. 18. ST-Mobile Kft. is rated 4.4 out of 5 in the category used car dealer in Hungary.

Address

Cegléd, Méhész u. 18

Phone

+3653311904

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

Z

Zoltán Hervay

Usually good service

D

Dávid Popovics

A Pest megyében felkeresett 6 márkaszervíz közül, a legelső amelyik visszahívott, az egyetlen aki kedvesen türelemmel állt az ügyfélhez annak ellenére, hogy elmondtam, először ajánlatokat kérek és azok alapján döntök. Végül szimpátia és az adott árajánlat alapján mellettük döntöttünk a 100km távolság ellenére. A javítás költsége valóban annyi volt, mint az előzetes árajánlaton feltüntetett összeg. Külön köszönet Farkas Eriknek a türelméért és a hozzáállásáért. 5*

F

Feri xy

Jó helyen jársz. Műszaki-eredetvizsga, szervíz. Renault - Dacia értékesítés.

T

Tibor Máté

Dacia Duster 1.3 tce első éves revízió! Ügyfél centrikusak ezzel gond nem volt! De az autón az első egy év után észrevett problémáim orvosolva nem lettek! Hibák: Az autó kormánya egyenes állapotban tartva jobbra húz! Erre kaptam a választ! A gyárban rossz kormányszögben tették fel a kormányt! De a saját futómű beállító gépüket nem ajánlja mert nem pontos! - vezető oldali ülésem nincs rögzítve rendesen ! Szóval “lötyög” nem stabil! Erre kapott válasz!Ez még nem annyira nagyon mozog ... várjak vele.... ! Majd következő revizión megnézik... no comment tovább!

R

R2V2

Az eladó segítőkész volt az érdeklődés alatt. Egészen amíg az ár alkuhoz nem értünk. Az autó vételár 1% át engedte el az árból 20.000 Ftot. Tudom hogy ezen az autón volt jócskán árrésük mert konkrétan előlem vitték el egy másik kereskedésből 3 nappal ezelőtt sokkal sokkal kevesebbért. Amikor mondtam egy olyan árat amin nekik is van hasznuk és még nekem is megérte volna , Kinevetett és lerázott hogy nem ér rá mások is várnak még rá. Értem én hogy mindenki pénzből él de ekkora haszon mellet 20.000 ftot enged és kinevet amikor többet akarok alkudni. Az autóval kellett volna még foglalkozni bőven mire rendbe lett volna rakva. Használt autóról van szó. Kötelező alkudni...

C

Chris State

Nekünk K.Gábor volt az eladónk aki nagyon segítőkész és felkészült volt a használt megane grandtourral kapcsolatban. Tény egyedül volt egy húzós szombaton de amikor kellett mindig rendelkezésünkre állt. Telefonon egyeztettünk vele és amit mondot az mind fedte a valóságot. Azt mondta keddre elintéz mindent és aznap át is vettem az autót. Minden rendben ment és amit ígért az úgy is volt. Sőt még volt pár extra kérésem és az se volt akadály felár nélkül! És igen az árból is engedett. Köszi Gabi!

G

Gabriella Kovács

Az autók minősége kiváló, azonban a sales-es kolléga kommunikációja és ahogyan az ügyféllel bánik kritikán aluli,a teszt vezetés közben a privát ügyeit intézte telefonon, és lekezelő hangnemben beszélt végig, nem úgy tűnt,mintha bármit is el akarna adni,hanem kifejezetten nem szeretné,ha náluk vásárolnánk. Az autó beindításakor kritikán aluli hangnemben kioktatott,hogy tönkre teszem az autót azzal,hogy a gyújtást adok rá és két másodperc múlva fordítom el a kulcsot (dízel autó), a hirdetésben pedig azt írta,hogy az autó tolatókamerával rendelkezik, de amikor ki szerettem volna próbálni, az arcomba nevetett,hogy nincs is benne tolatókamera. Kizárólag a kolléga miatt nem vásároltam meg az autót, és a jövőben sem vásárolnék innen miatta, ügyfélközpontúság nulla, bánom,hogy nem kértem el a panaszkönyvet.

H

Hosch Temporar

Tökéletes, magas szintű szolgáltatás, profi szakemberekből álló csapat ! Mindent.meg tudnak.oldani !!!

Popular Topics Mentioned

Open hours