Hungary
Budapest, Szentmihályi út 142
N/A
+3614153000
The place is a bit away from the center, but worker are very friendly and helpful. They do very good examination for the skoda cars. They have also rent a car service if you wish. We are totally satisfy with their work, for sure we will choose them again.
like
Quite ok. Wouldn't say that it's a marvelous service but they took care of my car with a rather expensive price.
Perfect service, on time, friendly staff. Thank you
Tisztelt Skoda Mint kiderült az egész egy nagy átverésnek érzem és teljesen felháborító az az árajánlat amit a vízfojásra kaptam! Azt az információt kaptam a konégájuktól,hogy kell egy hűtőt és egy csőtoldalékot cserélni amire kaptam közel 200000 forinytnyi kölcséget ebből 6500 ft volt a csőtoldalék amit meg is vetem önöktől 137000 ft nyi volt a hűtő az viszont nem is kellet egyáltalán 14000 nyi volt a víz az 3000 ft volt a boltba csak a csőtoldalékot cseréltük ki és minden hejre jöt megjavult a víz nemfojik ez a hiba 10000 forintbál megoldotuk! Nekem ez még barátok között is 190000 ft plusz kiadás.Ezt nem is igazán tudom minek véljem lehúzásnak átverésnek vagy gondatlanságnak? Üdv : Oláh Dániel
Kedves, segítőkész csapat, jó autók!!!
Nagyon kritikus vagyik az 5 csillag nálam nagyo ritka.
Első emblémát szerettem volna cseréltetni a kocsimon. A szervízes azt mondta, hogy legalább 2 órás munka mert olvasztás, ragasztás stb. 10-12 ezer forint a munkadíj. Meg lepett. Az embléma ára mindenhol annyi. Mentes és társa Skoda kereskedésben szerelték fel pár órája 2 azaz kettőezer forintért kb. húsz perc alatt. Sejtitek, hogy mi a véleményem a Schiller Skodáról ?! Csak annyit mondok, hogy az egy csillag is erős túlzás nekik.
Ismét a hozzám jözeli Óbudai autójavitóból Audi-Vw szervízből kényszerültünk ebbe a kitünő xv.kerületi szervízbe.
Deli
The best companies in the category 'Deli'