Hungary
Budapest, Mátyás király út 12
$$$
+36209666166
N/A
Ive ordered pizza, and was surprised, as it was of good quality, and its price was cheap! Ive also missed the call of the delivery person, but they kept calling me, and eventually turned back with my food. Overall very good experience!
like
Good prices and really good food. Definitely recommend.
This place claims to open until 1AM both online and on their door. I arrived at the location way before midnight and was surprised to find closed doors. Not only were they not open, the lights were dark and there was no person even near the building which means that I didn’t just miss it... I wouldn’t recommend anyone to eat here, if they can’t even be trusted with opening hours. I will definitely never attempt to try this place.
Perfect!
Cheap and good food.
Nem értem az összességében 3.9-es értékelést.. Többszőr és több fajta ételt rendeltem már tőlük, és nem csak az étel/ mennyiség/ ár, de ha úgy volt hogy oda kellet telefonálnom valami miatt, mindig minden nagyon szuper volt.. Kritikus vagyok, amikor ételről és rendelésről van szó, de ez az étterem magasan az egyik leg-kedvenc kicsit több mint 2 éve.. Az a rántott csirkemell, vagy zöldségek.. Hmm.. Köszönöm a munkájukat/ munkátokat! I don't understand the overall 3.9 rating.. I've ordered several times and manyl types of food from them, and not just the food / quantity / price, but in case I had to call them for some reason, everything was always very super .. I'm critical, when it comes to food and ordering, but this restaurant is by far one of my favorite for a little over than 2 years .. That fried chicken breast or vegetables .. Hmm .. Thank you for your work!
A NetPincéren keresztül rendeltem Harcsafilét roston sütve, köretnek pedig grill zöldséget. Bő fél óra késéssel (a 90 percen kívül) hozta ki a futár az ételt. A halnak egyszerre volt pocsolya és rántott hús íze, a közepe pedig nyers maradt. A grillzöldségekről pedig fél deci olajat sikerült leönteni. A tálalás kimerült egy hártya vékony citrom karikában, míg a hal alá fonnyadt saláta levél pakolással. Az 1 csillag is nagyon jó indulatú minősítés. Nem ajánlom senkinek.
roston csirkecomb ehetetlenül borsos volt, még úgy is, hogy próbáltam róla leszedni, a rizs, hol agyonfőzve, hol kemény, kétféle borsóval, ráadásul 11:30ra kértem a szállítást, de 11 órára hozták, írtam reklamációt, amivel válaszra sem méltattak
Deli
The best companies in the category 'Deli'