Hungary
Budapest, Repülőtéri út 4
N/A
+3612499511
Melo
like
Az normális, ha a munkásai munkaidő alatt piálnak és káromkodnak? Gondolom NEM. A Dorozsmai utcában lakom, a Fűrész és a Balázs utca között. Szombat délelőtt, mikor mentem a dolgomat intézni, látom, hogy ott állnak a gödör mellett, a dobozos sör a kezükben és káromkodnak. Engem nem zavar, csak gyerekek is laknak ezen a szakaszon. Siettem és már az Árpád hídon jutott eszembe, hogy le kellett volna fényképezni őket piával a kezükben. Én irodában dolgozom, de ha egyszer is rajtakapnának, hogy iszom munka alatt, biztos repülnék. Szóval, jó lenne ha néha ellenőriznék a dolgozókat, mert alkohol befolyása alatt veszélyes ilyen munkát végezni. Üdv. Egy lakó a Dorozsmai utcából
Munkagépet lehet bérelni.
Deli
The best companies in the category 'Deli'