Hungary
Gyöngyös, Jedlik Ányos u 2-4
N/A
W sumie ok. Parking jest. Troszkę długo trzeba było czekać na załadunek jak i na papiery. Mega minus za załadunek za firma trzeba robić koła żeby wjechać pod rampe, po zakadunku znów kuleczko bo zrobili za ciasny wyjazd i jest zakaz.
like
Ahol olyan dolgok megtörténhetnek,hogy más helyett kap fegyelmit az ember,akkor mindenki el tudja képzelni,hogy milyen munkahely!!!!!MDOC területen!!!!!!A PG dolgozók az isten,a Trenkwalder melósok,meg le vannak nézve!!!!!!!!!!!!!!Szánalmasabbnál is ,szánalmasabb munkahelynek nevezett valami,ez a hely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem ajánlom senkinek.... Elfogultak , és rasszisták....
Długie oczekiwania na załadunku i rozładunku i brak pomieszczenia socjal. dla kierowców. Parking porażka
Jó munka körülmények, jó fizetés.
Ez egy kiváló munkahely lehet
Minden megtalálható
Это не торговый центр !
Deli
The best companies in the category 'Deli'