Hungary
Pécs, Király u. 66
N/A
+36 80 808 888
Nem túl kedvesek a nővérek, mondhatni ,hogy igazi se**fej balkáni stílusuk van, a gépeik elavultak, egyszóval lehangoló az egész.
like
15.alkalommal voltam náluk plazmát adni jőtt az újabb tortúra orvosi vizsgálat .A mélyen ,\TISZTELT\ doktornő a hátamon felfedezett néhány apró fehér foltot ,közölte velem gombás fertőzés van a testemen így kízár a donorok kőzűl ! Csak úgy mellesleg megjegyzem évek óta íllyen a hátam nem viszked ! Magyarul 14 alkalommal \gombás \ ragyás háttal fekűdtem a plazmavételi ágyon !!! Ma személyesen ottjártam érdeklődni hogy mi a helyzet most adhatok vagy nem mível megmutattam egy dokinak ( profeszornak) aki azt mondta ez valamílyen pigment híányból fakadó ,egyszerű bőr hiba ! A recepcíós hőlgy délelőtt mindezek ellenére adott ídőpontott délutánra ! Megjelentem az adott ídőpontban ekkor kőzli velem hogy a doktornő megakar vízsgálni ! Na itt elszakadt a cérna ! 14. szer minden eredményem rendben volt ! Akkor miért nem kőzőlték hogy ez problémát jelenthet a továbbiakban !!! Okostojások !? Bőrgombás donort fektetnek hónapokon át a donorágyra gratulálok !!!
Kedves csapat, jó hangulat
Én tudom, hogy a vénáim rosszak, és (most már) azt is tudom, hogy másfél liter folyadék a vérvétel előtt kevés, de arra a hepciás és végtelenül leereszkedő stílusra, amit ma kaptam, távolról sem volt szükség.
Mindig vidám csapat vár! Egy élmény itt lenni!
Deli
The best companies in the category 'Deli'