Hungary
Budapest, Kalotaszeg utca 28
N/A
+3612060860
Javításra vitt karcmentes, újszerű Panasonic plazma TV-t több helyen is összekarcolták (külön örültem az üveg leütésének). Ígéretet kaptam arra, hogy megpróbálják jóvátenni. Információt túlük utolsó alkalommal decemberben kaptam. Májusban még nekifutottam, de semmi válasz. Kár érte, mert 1993 óta hordtam ida a dolgaimat. Ezek után szerintem már a Panasonicot sem erőltetem.
like
Kiváló CCTV termékek. A legjobb, amit ismerek, de az árak is ehhez igazodnak.
Az ország legjobb szervize. Köszönöm szépen a segítséget.
Rettenetes! Szakmailag minősíthetetlen! És többször próbáltak becsapni, szóval azt az oldalt se feszegessük! Kamerát vittem be egymás után 5-ször! A végeredmény visszakaptam a kamerát ugyanazzal a hibával, amivel legelső alkalommal is bevittem. És akkor már azt mondta a szerelő, hogy a készülék nem hibás. De a hibát a kamera nem produkálta fél évig és van egy ugyanolyan kamerám, aminél nem jelentkezik az a probléma. Érdekes! Szóval bármelyik másik helyre vigyétek szervízbe csak ide ne! Nézzétek meg a többi értékelést is! Valószínű nem véletlen, amit kaptak! És többen írták, hogy hibásan kapták vissza a javítandót! Még annyit hozzáfűznék, hogy ha el akarjátok kerülni ezt a helyet, akkor a Corvin negyednél lévő üzletben se vásároljatok, mert ezzel a szervízben vannak szerződésben. A régi táskás magnót még szerintem talán meg tudják javítani, de komolyabb készülékeket már nem! :)
Emberileg normálisak,ezzel nincs is gond. Szakértelem, hozzáállás megkérdőjelezhető. Fényképezőgépet vittem oda hibásan, garanciában.1 hét múlva mehettem is érte. A kérdéseimre, hogy mit cseréltek, vagy mi volt rossz nem tudtak válaszolni. A gép bekapcsolás után szintén rossz volt.Akkor ott hagytam, 2 óra múlva hívnak , hogy kész. Na akkor jó lett. Két hétig. A probléma újra fenn áll, ismét vittem.Új gépet szeretnék, nem ők döntik el semmit nem tudnak tenni, én meg rohangálok a tetves géppel. Addig érdekel mindenkit az ember, amíg kifizeti az új drága cuccokat, utána pont leszarják.
Itt szervizelték a jó öreg FZ-18-as gépemet. Gyors, precíz, korrekt munkát végeztek.
27 éves Technics lemezjátszóm meghajtási problémáját (nem ékszíj) profi módon megjavították, ez úton is köszönet érte.
Deli
The best companies in the category 'Deli'