Hungary
Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1
N/A
+36303760273
Cozy, nice.
like
A kiszolgálásban van még hova fejlődniük. Unottak voltak és nem ajánlottak semmit. Zöld teával nem érdemes krémes italt kérni, mert kesernyés az íze.
Szerintem erősen túlárazott a hely. Iható volt a tea, de biztos hogy többet nem fogok venni. Egyszerűen nem ér annyit a dolog.
Az áru kinálat bőséges, csak a parkolásra kell nagyon oda figyelni. A rendőreink könnyen osszák a büntetéseket, a rosszul elhelyezett és nehezen észrevehető rokkant parkoló táblák miatt!
Finom, viszont nagyon drága!
Nagyon egyedi ez a frissítő. Én ezelőtt még nem láttam ilyen teát. Nagy sláger lett a családunk körében. Igazán finom,jó szomjoltó és a szétpattanó golyócskák plusz örömforrás! Ajánlom mindenkinek
Gyerekbarát, csak elég drága
Budos anyatokat hogy nincs pumpum tea de meg bubble g sincs es azert a tiktoker szarert elkertek 1800 forintot
Deli
The best companies in the category 'Deli'