Hungary
Budapest, Pihenő út 1
N/A
+3613913200
2020. tavaszi tapasztalatok: nagyon KÖSZÖNJÜK az orvosok és ápolók munkáját, kedves, emberközpontú hozzáállását (Szilágyi Főorvos Asszony, Ostoros Főorvos Úr, a VIII. Tüdőbelosztály orvosai és ápolói)! Nagyon rossz ugyanakkor az épület állagát látni, a mosdók lepusztultságát tapasztalni... (emiatt jelöltem 3 csillagot, bár köszönetet akartam nyilvánítani, nem értékelni). Sok erőt kívánok az itt dolgozóknak a munkájukhoz, különösen ebben a COVID-os, kaotikus időben...
like
Nem rossz a koszt.
Botrány. Ami az izolációs részlegen folyik. Ott tényleg megpuszthat beteg. Szégyen. 4 és osztály rezidense hagy kíváni valót. Kisérletezünk vizsgálgatjuk beteget húzúk időt. Érzéstelenítő nélkül közlik beteggel a tényt ./ Lehetne emberi módon is!/Nem sikerült kezelés egyszerűen fel küldik elfekvőbe. / Kidobják./ Tényleg nagyszerű gyógyítás! Büszke lehetsz magadra főorvos asszony. Gratulálok osztályhoz.
Köszönöm a Korányi oltópontján dolgozó összes egészségügyis kollégának és a jelenleg itt szolgálatot ellátó katonáknak ezt az elképesztő profizmust! Hogy ilyen terheltség mellett még mindenkihez tudnak kedvesen szólni és minden nagyon szervezett, gördülékeny az csak az elhivatottságuknak köszönhető.
Le a kalappal minden itt dolgozó orvos nővér elött. Ezt a kedvességet odafigyelést oda adást sehól máshól nem tapasztaltam.
Köszönettel és hálával tartozom az itt dolgozóknak. Maximális segítség, kedvesség, felvilágosítást. Csak jót tudok mondani az intenzív osztályon dolgozó csapatról és a maximális ellátás kapta Édesanyám. Köszönöm
Ebbe a korházba senki ne engedje család tagját, mert itt irtják ki fele az embereket, a párom be került tüdőgyulladással, a szívével semi probléma nem volt !! Az egyik nap azt mondták hogy a vírus meg támadta a szerveit másik nap meg azt mondták hogy nem bírta a szíve és meg halt, csak ők azt nem tudják hogy a párom meg irt a halála előtt mindent hogy be adnak az embereknek valami injekciót és rá másnap meg halnak és dobolják ki fele a halott embereket , itt van nálam a bizonyíték!!!!! Undorító férgek vannak itt !!!!!!!
Deli
The best companies in the category 'Deli'