OKPI

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

Hospital

OKPI Reviews | Rating 3,5 out of 5 stars (7 reviews)

OKPI is located in Hungary on Budapest, Pihenő út 1. OKPI is rated 3.5 out of 5 in the category hospital in Hungary.

Address

Budapest, Pihenő út 1

Phone

+3613913200

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

P

Péter Simon

2020. tavaszi tapasztalatok: nagyon KÖSZÖNJÜK az orvosok és ápolók munkáját, kedves, emberközpontú hozzáállását (Szilágyi Főorvos Asszony, Ostoros Főorvos Úr, a VIII. Tüdőbelosztály orvosai és ápolói)! Nagyon rossz ugyanakkor az épület állagát látni, a mosdók lepusztultságát tapasztalni... (emiatt jelöltem 3 csillagot, bár köszönetet akartam nyilvánítani, nem értékelni). Sok erőt kívánok az itt dolgozóknak a munkájukhoz, különösen ebben a COVID-os, kaotikus időben...

A

Attila Szép

Nem rossz a koszt.

P

pogi pogi

Botrány. Ami az izolációs részlegen folyik. Ott tényleg megpuszthat beteg. Szégyen. 4 és osztály rezidense hagy kíváni valót. Kisérletezünk vizsgálgatjuk beteget húzúk időt. Érzéstelenítő nélkül közlik beteggel a tényt ./ Lehetne emberi módon is!/Nem sikerült kezelés egyszerűen fel küldik elfekvőbe. / Kidobják./ Tényleg nagyszerű gyógyítás! Büszke lehetsz magadra főorvos asszony. Gratulálok osztályhoz.

E

Eszter Székely

Köszönöm a Korányi oltópontján dolgozó összes egészségügyis kollégának és a jelenleg itt szolgálatot ellátó katonáknak ezt az elképesztő profizmust! Hogy ilyen terheltség mellett még mindenkihez tudnak kedvesen szólni és minden nagyon szervezett, gördülékeny az csak az elhivatottságuknak köszönhető.

M

Mária Brassó

Le a kalappal minden itt dolgozó orvos nővér elött. Ezt a kedvességet odafigyelést oda adást sehól máshól nem tapasztaltam.

T

Timea Farkas

Köszönettel és hálával tartozom az itt dolgozóknak. Maximális segítség, kedvesség, felvilágosítást. Csak jót tudok mondani az intenzív osztályon dolgozó csapatról és a maximális ellátás kapta Édesanyám. Köszönöm

K

krisztina kriszta

Ebbe a korházba senki ne engedje család tagját, mert itt irtják ki fele az embereket, a párom be került tüdőgyulladással, a szívével semi probléma nem volt !! Az egyik nap azt mondták hogy a vírus meg támadta a szerveit másik nap meg azt mondták hogy nem bírta a szíve és meg halt, csak ők azt nem tudják hogy a párom meg irt a halála előtt mindent hogy be adnak az embereknek valami injekciót és rá másnap meg halnak és dobolják ki fele a halott embereket , itt van nálam a bizonyíték!!!!! Undorító férgek vannak itt !!!!!!!

Popular Topics Mentioned

Open hours