Hungary
Kiskunfélegyháza, 04/94 hrsz.
N/A
+3676431628
Company is ok. Workers are ok. When is too much trucks waiting for loading or unloading than can be problems. Big minus is toillet for drivers. Its not from this century.
like
Vigyázzon mindenki aki ide akar menni dolgozni, egyik napról a másikra kirúgnak, ha túl jól végzed a munkád, feltételezem akkor is ha túl rosszul. Persze ez a rengeteg feleslegesen alkalmazott igazgatóra akik be sem járnak, vezetőre, léhűtőre aki valakinek valakije, nem igaz. Legyen B terved ha mégis ide jönnél dolgozni, nem ajánlom senkinek aki 3 hónapnál hosszabb távra tervez. Látom a palackozóról is meg van a vélemény, az enyém egyébként irodai munka tapaszatlat.
Ha nincs náluk nagy csúszás, akkor 1-1.5 óra alatt megrakja a készárut papírokkal együtt. Kukás mellény és kalap kötelező a gyár területen.
Sziasztok. Munkát a palckozó üzemben ne vállaljon olyan ember, aki nem tolerálja azt, ha a munkaügy és a részlegvezető nem tartja magát az interjún előre megbeszéltekhez. Óvakodj a csalódásoktól arra nincs emberség csak papírformára törekvő embertelen . . . valmik. Részletekért keressenek bátran az érdeklődők!
Szép új üzem
Krauna alieju,šalia imones yra keleta vietu parkingas ant gatves.sandeli dirba šaunus žmones greit pakrauna.netoli yra maisto pardotuve.
Szybki zaladunek dok. Od ręki.przes firma kilka miejsc zeby wykręcić pauzę totoi też stoi
Magas színvonalú élelmiszeripari növényfeldolgozó üzem.
Deli
The best companies in the category 'Deli'