Hungary
Budapest, Ezred u. 2. (B2/13
N/A
+36207707004
Great personal assistance.
like
Remélem nem lesz baj a laptoppal, mert csak egy számlaügyintézés miatt kergetem őket telefonon/e-mailben immár 1 hete. Csak egy nyamvadt számla pótlás. Mi lenne ha garanciális ügyet kellene intéznem? Kommunikációból a cég 1-es.
Nem a megrendelt árut kaptuk. Másnap reklamáltunk. A csrétől elzárkóztak. A visszafizetést elutasították, mondván, hogy majd néhány hét múlva talán... Az 5 honap után küldött válaszuodra reagálva: NEM ENGEDEM MEG, HOGY PONTOSÍTS TE TOLVAJ G.CI. A laptop kissebb felbontásu volt a megrendeltnél. Ezen a szállítás utáni napon nincs mit vizsgálni. Cserét vagy a vételárat kértem. Semmit sem kaptam. 50.oooFt kár ért.
Nem azt a terméket kaptam, amit kiajánlottak, megrendeltem, visszaigazoltak, kifizettem, és a számlán is szerepel - hanem egy másikat, jóval gyengébbet. A hibáért alapból nem, csak felszólításra kértek elnézést, az ügyfélszolgálatuk szerint a két termék között úgy sincs sok különbség (amit rendeltem touchscreen-es notebook / amit kaptam nem). A számlán szereplő termékre - amihez jogom lenne - , nem hajlandóak kicserélni a tévesen adott terméket, kompenzációra nem hajlandóak, de elállni a szerződéstől igen, ami viszont nem állna jogukban. Tények, véleményezés nélkül.
Nincsenek nyitva annak ellenére hogy a honlapon azt írják nyitva vannak
Ahogy olvasom a véleményeket, nekem egy kicsit túl van értékelve ez az üzlet. Meg egy kicsit lutrinak tűnik a rendelés is innen. Az én esetem a Black Friday-hez köthető. Gondoltam akcióznak egy kicsit, bár merésznek tűnt a 80%-os kedvezmény. Telefonon nem tudtam velük egyeztetni, emilt nem írtam. Mint kiderült, igencsak elírták az árat. Azt ígérték majd hívnak, h egyeztessünk. Azóta is várom. Azt hiszem betesztelem a fogyasztó védelmet. Ez nekem keményen a fogyasztó megtévesztésének tűnik. Ha nincs akció, akkor pedig nem érdemes tőlük vásárolni. Minden kb.: 10%-al drágább. Az éves nettó bevételük viszont elég meggyőző csak tudnám, h honnan. Vagy ennyi \palimadár\ él közöttünk.
Csütörtökön rendeltem laptop táskát, keddi szállítással kértem. Gondoltam úgyis 2-3 nap van feltüntetve és raktáron is van, így a csütörtöki születésnapra rendben meg fog érkezni. Hát nem! 3 napon keresztül hívogattam őket, mire a hölgyek közöltek unott hangon, hogy őszintén mondva fogalmuk sincs mi van a rendeléssel. Először azt a választ kaptam, hogy majd kuldik, de nem igernek semmit. Aztán hogy a futárnak balesete volt és még a boltjukba sem érkezett be... pénteki napra kaptam meg! Így a meglepetést is elcseszték! Senkinek nem ajánlom és többet nem rendelek innen!
A fél éves laptopom elromlott, telefonon keresztül próbáltam több információt szerezni a a garanciális javításról, mint ami a honlapon található, de nem sikerült. A \kedves\ kolléganő először közölte,hogy ő semmit se tud a garanciáról, írjak az info@... Emailre levelet. Majd felvilágosítottam,hogy fent a honlapjukon, hogy háztól házig garanciális javítást vállalnak és úgy vélem,hogy ennyi pénzért igazán adhatna több tájékoztatást, ha már a cég azt állítja, hogy garanciát vállal. Erre lecsapta a telefont azzal, hogy hívjam vissza, ha lenyugodtan :D
Deli
The best companies in the category 'Deli'