Hungary
Budapest, József krt. 10
N/A
+3612101010
I am very satisfied with the service I have received from this store. Although the staff didn't speak English, we have managed everything perfectly. The delivery of my washing machine was free of charge and they have managed to accommodate to my busy schedule. Thank you! I very much recommend this store!
like
Először is írjuk már oda, milyen \Márkabolt\ mert fél órát gondolkoztam rajta, mikor, hol járhattam! Electrolux, AEG márkabolt. Egyelőre csak érdeklődni mentünk, de ez az eladót nem zavarta. Részletesen, szakmai és személyes tapasztalatokkal segített. Ez úton is köszönöm!
Egy mosó és egy szárítógépet akartam vásárolni , és már az előzetes kérdéseimre is szinte azonnal válaszoltak. Megrendelés után azonnal felhívtak , hogy még egyszer egyeztessük a megrendelést. A szállítók időben szóltak és behozták a lakásba a gépeket. Még aznap érdeklődött egy hölgy telefonon , hogy minden rendben zajlott-e , és elégedett vagyok-e a vásárlással. Csak ajánlani tudom a céget!
Elolvastam a negatív hozzászólásokat, nekem más a tapasztalatom. Egy évig nézegettem a mosógépeket, többször bementem az üzletbe. Kétszer azonnal sorra kerültem, és kedvesen foglalkoztak velem, egyszer egyfolytában csöngött a telefon, és valóban nem vették fel, de láthatóan problémát oldottak meg a számítógépen. Vártem türelmesen vagy 7-8 percet, lement a roham, és már jöttek is oda hozzám. A pozitív tapasztalatok, és széles körű információk hatására vásároltam is mosó, és szárítógépet is, ami időben megérkezett. A szállítókról dőlt a víz a meleg miatt, de kedvesek voltak, egyszóval összeségében Tőlem jár az 5 csillag.
A kiszállítók nagyon becsületesek voltak! Egy nagyobb összeget fizettem ki nekik, mert összekevertem 2 szállítást, és visszahozták nekem, pedig simán megtarthatták volna. Itt is szeretném kifejezni a hálám!!
Ma voltam bent a József körúti üzletekukben! Nagyon sajnálom, hogy olyan üzletvezetőt alkalmaznak aki ott dolgozik, kedves Szilvia! Nem való a kereskedelembe, meg sem hallgatja a vásárlót, lehet hogy menstrualt, de ahogy a kommentekeket olvasom nem ez az egyetlen negatív vélemény On iránt! Szinten üzletvezető vagyok egy multi cegnel, de ha ilyen hozzáállással dolgozna nalunk, biztos az utcán találna magat! Ez a vélemény nem a márka es bolt fele irányult, hanem az iránt, aki Önöknél dolgozik, tessék jobban megválogatni a fonokoket, mert igy romlik a megítélésük! Előre is köszönöm maradok a Márka vásárlója, de sajnos nem a József körúti üzletukben! Nagyon bunkó a holgy es modortalan volt!!
Több mint negyedórát töltöttem a József körúti üzletben, senkit nem érdekelt, hogy mit szeretnék. Egyvalaki másik vevővel foglalkozott, elég pökhendi módon kommunikált, másik ketten pedig a pultjuk mögött valamiben nagyon elmerülve atra sem értek rá, hogy pár perc türelmet kérjenek, ameddig hajlandóak lesznek szóba állni velem. Végül máshol vásároltam meg az összes (nem AEG) konyhai nagygépemet.
Ezt az üzletet messzire kerüljék el! Az üzletvezető nő nem hajlandó elismerni, hogy selejt árut adott el. A vevőt hibáztatja, elnézést nem kér. Nem vállal felelősséget, segítőkészséget nem ismer, hülyének nézi a vevőt. Nem európai kereskedő, felesleges szereplő a kereskedelmi láncban. ( minuszt csillagot nem lehet adni)
Deli
The best companies in the category 'Deli'