Miskolc, Hungary
Miskolc, Arany János tér 1
N/A
+36 705001818
Wheelchair-accessible entrance
Poor service overall. The doctor was uninterested. I heard nothing useful and my complaint about the service was totally ignored.
like
Vérvételre időpontkérés egy kedves hölggyel, pipa. Idáig 5 csillag. Mellkas röntgenre átkapcsolt egy arrogáns, lekezelő hölgyhöz. Konkrétan kérdőre vont, hogy miért akarunk időpontot kérni. Ekkor még szépen, kedvesen tájékoztatva lett, hogy Covid volt kb 5-6 hete és nem szűnő mellkasi fájdalom miatt a háziorvos javaslatára szeretnénk megnézetni, nincs-e nagyobb baj. Erre felháborodottan el akart küldeni egy Covid kórházba és tovább folytatta kötekedő stílusát (miért nem tesztelték? miért hülye a háziorvos? miért nem fekszik bent? stb...) Na itt lett elég. Szerencsére máshol fogadtak. Egy magánintézményben elfogadhatatlan ez a stílus. Senkinek nem ajánlom!
Igényes,kultúrált hely!
Tisztában voltam az árakkal, amikor ide kértem időpontot, arra viszont nem számítottam, hogy ki kell fizetnem a több tízezres vizitdíjat akkor is, ha sem vizsgálat, sem pedig receptírás nem történt. Kontrollra is orvosi utasítás alapján érkeztem, mint kiderült, az orvos maga sem tudta miért hívott.. Biztosan orvosa válogatja, de egy ilyen tapasztalat után biztos nem ajánlom senkinek a helyet. A véleményekből látom, hogy ez nem egy egyedi eset. Sajnos a csilivili bútorok kevesek ahhoz, hogy ott tartsák az (egyébként jogosan) elégedetlen betegeket.
Igényes hely. A vizsgálatot végző orvos szakmailag felkészült volt, mindent érthetően elmagyarázott. Nagyon kedvesek voltak a recepción dolgozó hölgyek és az asszisztens hölgy is.
A kórházban SZTK alapon levett vérvétel eredményéért kellett bemennünk KÉT BETEG KÖZT időpont nélkül a klinikára, erre ott helyben kiszámláztak 22.000 forintot a lelet kiadásáért mint kontroll. Senkinek soha nem ajánlom, és akit lehet lebeszélek erről a helyről.
Miskolcon bárhová telefonáltam, 2 hónapot kellett volna várnom egy időpontra, még a magánorvosként praktizáló bőrgyógyászoknál is. A Macroklinika következő hétre tudott időpontot adni, nem gyanakodtam, örültem a gyors szolgáltatásnak. Mikor fizettem, akkor tudatosult bennem, hogy ennek mi lehetett az oka. Dr. Lakatos Veronikánál voltam bőrgyógyászati rendelésen. Kb. 5 percet töltöttem bent, egy általános vizsgálaton kaptam egy receptet, 20 ezer Ft-ot fizettem. Elképesztő és példátlan. A kérdéseimre érdemi választ nem adott, másik orvoshoz kellett fordulnom. Hiába próbáltam választ kapni, csak hajtotta a magáét, figyelmen kívül hagyva a valódi problémámat. Emellett 2 asszisztens ült és nézett végig kivizsgálás közben egy nagy, nyitott szobában. Azóta az összes ismerősömet figyelmeztetem, hogy ne menjen a Macroklinikára kivizsgálásra. A legnagyobb lehúzás.
Sziasztok!Egyàltalàn nem ajànlom!!!! MR vizsgàlaton voltam 38 ezer ft ért .A vizsgàlatott elvégezték, de semilyen felvilàgosìtàst nem kaptam. Orvossal nem tudtam beszélni mi a következő lépés nem kérdeztek semmit utàna telefonon elmondtam a véleményem és még ők voltak felhàborodva hogy nem vagyok gyerek hogy nekem felvilàgosìtàst adjanak
Deli
The best companies in the category 'Deli'