mindentviszunk.hu

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

mindentviszunk.business.site
Moving company· Transportation service· Trucking company

mindentviszunk.hu Reviews | Rating 4,6 out of 5 stars (8 reviews)

mindentviszunk.hu is located in Hungary on Budapest, Molnár Viktor u. 92. mindentviszunk.hu is rated 4.6 out of 5 in the category moving company in Hungary.

Address

Budapest, Molnár Viktor u. 92

Phone

+36706381488

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

Z

Zsanett Pocsai

Nagyon megbízható cég,megbízható emberekkel! :) korrekt ár! Csak ajánlani tudom!

T

Tóth-Sági Emese

Gyorsak, hatékonyak, kedvesek, olcsók! Mi kell még? Szombaton hívtuk őket, vasárnap reggel 9-kor már ott is voltak. 3 óra alatt csutkára kipakolták a 66 m2-es lakásunkat. 24 m3 lomot vittek el 100.000 forintért. Konténerrel ez minimum a dupla ár lett volna, rengeteg idő és energia a részünkről plusz a területfoglalásos macera. A lehető legjobb döntés volt Csabáékat hívni! Arról nem is beszélve, hogy a kutyamenhelyet támogatják minden használható dologgal. Ez is hatalmas pirospont a részünkről! Nagyon köszönjük a segítséget!

D

Dia Takács

Megbízható, pontos cég bátran ajánlom mindenkinek!

P

Peter Joo

Gyorsak Precízek segítő készek, csak ajánlani tudom

M

Mónika Szélig

Fantasztikus csapat. Precíz pontos kedves emberek. Amit elvállalnak véghez is viszik,nincs nekik lehetetlen. És nem utolsó sorban csodálatos állatszerető emberek.A mai napon teljesen ingyen a város több pontjáról ingyen hozták nekem kutyamenheyre szánt házakat kennelt,és nagyon sok minden mást is. INGYEN ️️️️️ Köszönöm szépen kedves Mindentviszünk.

A

Agi Schlachtovszkyné

Fantasztikus emberek, jó pár éve ismerem őket. Többször költöztettek már minket. Gyorsak, olcsók, és rugalmasak. Minden ismerősömnek csakis őket ajánlom. Állatvédelmi körből ismerem őket, szoktak segíteni menhelyi kutyákon. Nagyon jó emberek. Vigyáznak a tárgyakra, bútorokra, soha semmi nem tört el, mindenre vigyáznak.

M

Marton Osvath

Most akartam egyest adni, de látom, pár éve már adtam, csak elfelejtettem, hogy ők azok xd tragikus legutóbb eltörtek egy márványlapot, aztan a maradványokat a környező utcán parkoló autók ala berugdostak. Ezt az ablakból láttam, majd amikor rakerdeztem, hogy minden ok-e, azt mondták, persze főnök, semmi gond. Nyilván ez az ügy tovább ment aztán részemről. Nem.emlekeztem rajuk x év után, most felhívtam őket véletlen, kérdeztem, h Juli 15 re van e kapacitasuk, nincs, mondta xy, majd ram rakta a telefont. Ennyi volt a párbeszédunk. Utana akartam írni értékelést, de látom, már írtam, ők azok...

V

Viktor Kiss

Nagyon Rendesek ! Gyorsak precízek! Értik amit csinálnak ! Korrekt áron !

Popular Topics Mentioned

Open hours