Hungary
Budapest, Mester u. 83/c
N/A
+3619193333
Teljes mértékben professzionális kiszolgálásban volt részünk az értékesítés, a szerződéskötés, a lakás műszaki konzultációja, illetve a későbbi (pl. garanciális) ügyintézés során is, végig kedves, segítőkész hozzáállást és hozzáértést tapasztaltunk a cég valamennyi kollégája részéről. A Metrodom Panoráma \A\ ütemében elkészült lakásunk az elvárásainknak megfelelő minőségben készült el, kívül-belül igényes kivitelezést tapasztaltunk, ami az egyedülálló műszaki koncepció (pl. vertikális \erdő\ az épület homlokzatán) és az ágazati rémhírek tükrében is figyelemre méltó. Az esetlegesen felmerülő, minimálisan szükséges lakáson belüli garanciális munkálatokat gyorsan és rugalmasan végezték/végzik el, a közös falfelületek 1 éves ingyenes felújítása (sérülések javítása és a teljes festés) jelenleg zajlik az épületben. Fentiek alapján abszolút ajánlott ingatlanfejlesztő.
like
A Metrodom Panoráma lakóparkban vásároltunk lakást. Az értékesítés, és a későbbi ügyintézés során is készséges volt a cég minden dolgozója. A garanciális hibák javítása a vártnál hosszabb ideig tartott, de végül is mindent kijavítottak, így nem érezzük rossz választásnak. Szeretünk itt lakni mert nagyon modern és rendezett a környezet.
Hetek óta nem jön válasz! Panoráma D312 a parketta egyszerűen elfogadhatatlan. Mátyus Viktor, nem hajlandó kicserélni, állítja, hogy szakszerűen és helyesen lett szögelve és lerakva. A fugából a belefolyt festéket állítólag ki fogja kaparni, úgy hogy a parketta ne sérüljen. Nesze neked első osztályú lakás! Elkeserítő!!!
A Metrodom Panorámában vettünk lakást! A épület 2. Emelet. Augusztus óta ázik a plafonom. Azóta minden hónapban többszöri telefon és e-mail jelzésre is csak azt a választ kaptam, hogy továbbítják a levelem az illetékes felé, de azóta sem keresett senki, hogy felmérjék a hiba okát és kijavítsák. A hiba nem az én lakásomban van! Így néz ki a plafonom!
Mi szintén 1-est adunk a metrodomnak, de ha lenne 0-ás akkor azt adnánk! Mert az L-M kivitelezéséről ugyan azt lehet elmondani, mint a Panoráma kivitelezéséről! Párom volt a szerződő és majdnem rosszul lett amikor először meglátta az ocsmány, kapkodva ledobált padlót, meg csempét, és az eddig látottak alapján ki tudja milyen probléma fog még előjönni. Ez már nem az a metrodom minőség, amit a régebbi lakásoknál megismertem, hanem valami borzasztó balkáni kontár munka. Pff.
Tisztelt Metrodom Marketing! Válaszlevelüket köszönöm, de pár mondatban szeretnék reagálni írásban: Remélem, hogy a sérült ajtótokot holnap kicserélik. Ami lakásom alatti teremgarázs szigetelését illeti köszönöm szépen, nem kérek fotókat. Ha jobban tetszettek volna körbenézni, igenis hiányzik, a szigetelés, nincs befejezve. December 14-én jön a szigetelőktől valaki és remélhetőleg ezt a problémát megoldják. Az ablakok és a függönyfal szigetelésével kapcsoltban, továbbra is fenntartom, hogy nagyon jön be a hideg. Egyrészt még mindig be kell állítani az ablakokat. Vagyis várom az ablakosokat. Másrészt sajnos a nappali függöny fal feletti homlokzati vakolat is hiányzik kb 5 cm-es sávban. Ezt is megreklamáltam a garanciával, természetesen fotót is küldtem hozzá. Ami a közös helyiségeket illeti, sajnos sok a hiba, ezen állításomat változatlanul fenntartom. Üdvözlettel: Kanizsai Ilona
Deli
The best companies in the category 'Deli'