Hungary
Budapest, Nagy Lajos király útja 134
N/A
+36203521685
A rendelés hamar lejött,kb.3 nap pedig külföldről rendeltem . A szállítási díj egy kicsit sok . A termékek jók. Az olcsóbb szempilla csipeszt rendeltem próbából, de ennek ellenére nagyon jo csipesz. Kár ,hogy hozzám közelebb nincs üzletük.
like
A mai napon felkerestem ezt az üzletet mert vásárolni szerettem volna egy frissen vizsgázott pillásnak ragasztót és még pár dolgot de nem szolgáltak ki mivel nem hívtam fel a kozmetikusomat én nem vagyok pillás de nincs az oldalon feltüntetve hogy csak és kizárólag pillásokat szolgálnak ki és mivel web.shop is van ez vicces és visszataszító!!!!Az eladók és az üzletvezető viselkedése felháborító fezaklattak ezzel a hozzáállásukkal ezért ezt a fogyasztóvédelemnél is jelenteni fogom!!!!Kedves üzletvezető hiába hivtál fel és próbáltál hülyének nézni a hazugságokkal hidd el felháborító volt a viselkedésed amit sajnos nem lehet korrigálni mondjuk egy bocsánat kérés becsúszhatott volna ha már felhívtál!!!Az első dolgom holnap a fogyasztóvédelmisekkel hogy beszéljek!!!
Nem azt a színű termeket kaptam amit megrendeltem! Illetve beszéltek már kedvesebben is velem az eladok..
A leírtak szerint eredeti indiából származó henna. Mivel allergiás vagyok a hajfestékre és mindennemű festékre, ezért a hajam is 100%os hennával festem. Ki akartam próbálni a henna szemöldökfestéket a könnyebb alkalmazás miatt is mert a leírtak alapján ez is természetes anyagokat tartalmaz eredeti indiából származó henna így én naiv tesztelés nélkül nekiálltam a festésnek. Eredmény: 3 napja levedző viszkető hólyagok a teljes szemöldökömön....utólag megnézve a dobozon a tényleges anyagokat kevésbé lenne megtévesztő ha az kerülne fel a honlapra is (ez minden csak nem henna) Soha nem többet nem rendelem. Sőt az árát is visszakérném!!
Interneten vásároltam tőlük. Kb. egy órán belül a rendeléstől számítva már fel is hívtak egyeztetés végett. Megbízható bolt, az ügyfélszolgálatukon dolgozó személyzet nagyon készséges és kedves. A rendelésemet már másnap kézhez vehettem. A termékeik kíváló minőségűek (amit rendeltem, a többiről még nem nyilatkozhatom, de valószínűleg nem okozna csalódást) Ajánlom őket teljes mértékben.
Nagyon elégedett vagyok a rendelésemmel. Elég hamar itt is volt. Köszönöm!
Gyorsan ment a rendelésfeldolgozás, igazán szuperül ment minden. Csak ajánlani tudom! A termékek is hibátlanok!
Korrekt, gyors, udvarias. Jó minőség.
Deli
The best companies in the category 'Deli'