Hungary
Kecskemét, Kálvin tér 10-12
N/A
+3676486586
Mindig hosszu a varakozas. Akkor is ha kevesen vannak, mert akkor kiirjak, hogy \technikai szunet\ :-)
like
Hosszú kígyózó sorokban állnak az emberek az utcán. Hiába kerestem fel a 2. Számú postát, zárva van. Próbáltam hívni a többi kispostát, sehol nem veszik fel a telefont, valószínűleg zárva mind, pedig hétfőn, munkaidőben keresem. Az interneten elérhető adatok szerint nyitva az összes posta! Nem kellene valahogy tájékoztatni a népet hamár eltervezett závatartásról van szó?
Fel szerettem volna adni egy kis csomagot, ami egy újságpapírokba jól becsomagolt könyv volt. 3 rétegben csomagolva, fehér lappal leragasztva, minden pontosan ráírva, kitöltve. Az ablaknál a postás közölte, hogy hát ez újságpapírba van csomagolva, megkérdezi a fiókvezetőt. Utóbbi állítólag közölte, hogy ezt nem vehetik így fel, mert em biztonságos és kiszakadhat\, vásároljak többszáz Ft-ért egy A4-es buborékos borítékot, abba tegyem bele, csak úgy hajlandók elvenni. (Mert a sima fehér papír vagy boríték nem szakadhat ki, ugye?) Otthagytam, átmentem egy kis postára, ott egy szó nélkül átvették és fel tudtam adni. Szóval Kecskeméti 1-es posta: lehúzás, már aki hagyja magát.
A járvány intézkedés alatt egyszerre csak néhány ember tartozkodhat bent ügyet intézni. Rendkívül jól meg van szervezzve a beléptetés. Tizenketten voltak előttem mégis pár percen belül bejutottam. Igaz az utcán kell várni de szerintem ez kisebb probléma. Csak így tovább!!
Sajnos nagyon rossz a szolgáltatás.A kézbesítők bedobálják a leveleket annak ellenére hogy sem a név sem a cím nem stimmel.Ma az Akácvirág utca 7 számú 3 levelét hozzám dobta be.Én nem fogom széthordani az biztos.Cserny Jánosné Kecskemét Akácvirág utca.5 /Szent László város/
Már mindenhol visszaállították a rendes nyitvatartási időt, jó lenne, ha nem szívatnák az embereket. Vagy 6 óra után terjed a vírus? A 18 óráig dolgozók meg nem tudják elintézni a dolgukat, mert maguk még mindig kényelmes e nyomják. Az élet megy tovább, jó lenne, ha felfognák. Állítsák vissza normális nyitvatartási időt, mint ahogy már mindenhol máshol vissza lett!!!!
Gyors ügyintezés segitőkészek.
Ez a cég maga a magyar valóság! Alul fizetett alkalmazottak,eszement drága szolgáltatások, kritikán aluli kiszolgálás! Komolyan mondom mintha \kegyet\ gyakorolnának amiért hajlandóak végezni a munkájukat.Ahogy van be kellene zárni az egészet....
Deli
The best companies in the category 'Deli'