Hungary
Budapest, Fóti út 113
N/A
+3617814245
Nagyon profik a fiúk, kedvesek, segítőkészek és nagyon értenek mindenhez, ami Apple. Nagyon ajánlom őket.
like
A héten egy Xs-en cseréltettem itt kijelzőt és tökéletes lett. Előtte az isamuraiban próbálkoztam időpontfoglalással, majd közölték, hogy 2 hetet kell várnom. Ekkor jutott eszembe, hogy autóval már többször elmentem az iphonepont előtt, közelebb is volt és Zsolti a szerelő nagyon profi. Nem terhelt a marketingszöveggel feleslegesen, korrekt áron azt kaptam amit elvártam. Nagyon elégedett vagyok és köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Némileg kiflibe hajlott, fallal találkozott 6-osommal tértem be mindenféle előzetes bejelentkezés és egyéb hercehurca nélkül, majd kb. 20 perc elteltével már távoztam is a csak egészen enyhén hajlott, kitisztított, új aksit, ropogós új fóliát és új tokot kapott, funkcionálisan tökéletes telefonnal. Fény derült arra is, hogy a korábban (néhány éve, helyileg ugyanitt, de még más által üzemeltetve!!!) elvégzett akku csere valójában csak papíron (sem) történt meg... Soha nem öröm szervizbe járni, de ha már mindenképpen szükséges, bár minden szerviz (autó, motor, stb.) ilyen lenne. Köszönöm a munkátokat!
Egyszerűen profi a csapat másképp nem is jellemezhetném és nem mellékes hogy kedves a kiszolgálás köszi fiúk
.a fiatal \srác\ maximálisan pozitív, a szakmai kihívást tökéletesen megoldotta,azt tudom róla mondani, kézséges és ügyes, ezért ha a telefonommal gond van, biztosan hozzá viszem. Ajánlom, nézz be hozzá, valószínüleg Te is ilyesmit fogsz tapasztalni. Sziasztok
Rendszeresen csak ide viszem a telefonokat a családból és csak jó tapasztalataim vannak! Nemrég a Lenovo laptopomat is megmentették, minden adatomat vissza tudták állítani - pedig nem ez a profiljuk, de nagyon rendesek. Mióta náluk vásárolok érdekes módon nem kell fél évente új kábeleket és kiegészítőket vennem, jó a minőség!
Kellemes csalódás a belvárosi szervízekhez képest,szép igényes szerelés,látszik hogy hozzáértő csinálta a telefont. Maximálisan meg vagyok elégedve mint vevő,és biztosan ide fogok menni ha gondom lesz a telefonommal. Ja! Ami nagyon fontos van humora a srácnak. Köszönöm
Nagyon korrekt a fiatalember aki a boltban van (Zsolt)!!
Deli
The best companies in the category 'Deli'