Gelato e Caffe'

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

Frozen yogurt shop

Gelato e Caffe' Reviews | Rating 4,2 out of 5 stars (8 reviews)

Gelato e Caffe' is located in Hungary on Győr, Unnamed Road. Gelato e Caffe' is rated 4.2 out of 5 in the category frozen yogurt shop in Hungary.

Address

Győr, Unnamed Road

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

A

Aurelio Picón

just now If you are considering to come here for anything that is not icecream DON'T. We ordered a sandwich and a tuna salad. The sandwich was made with an old toasted bread that was crumbling just to look at and inside was the cheapest ham and mushrooms you can buy in spar, the salad was just a bunch of cut bagged mix salad that you can buy in the supermarket with the most unflavored and cheap olives and tuna..... The worst is that the price is double of any other restaurant around and in quality is definitely the worst.... Don't come in here.

G

Gabor Galla

A legfinomabb fagyi Bő választék és kártyás fizetés is van

L

László Bán

Kértem egy jeges kávét és ezt kaptam...

B

Bence Geider

Nagyon jó fagylaltok vannak, lehet kártyával is fizetni!

J

Jánosi Anikó Tiegris

Csodálatos fagylalt kelyhek, olasz sütemények és kávé különlegességek várják a betérőket. Kifinomult és ízléses.

V

Vivien Burucs

Brutál nagy adag finom fagyik, kedves és gyors kiszolgálás, szép környezet. Kétszer jártunk itt, eddig semmi problémánk nem volt.

T

Tomas Krutiak

Vyborna zmrzlina.

N

Nora Zsombori

Az ételek színvonala minden évben romlik. Ma elért arra a pontra, amikor is megfogadtuk, hogy soha többet nem jövünk ide be. A pirított szendvics olyan száraz, állott kenyérből volt, hogy atomjaira hullott mikor vágni próbáltam. A sonka benne egy íztelen, legalja gépsonkára hajazott. A saláta ehetetlen zacskós keverékből készült. A fagyi és édesség talán még rendben van. Mást rendelni semmiképpen nem ajánlok. A győri Árkád valószínűleg legrosszabb ételeit adják.

Popular Topics Mentioned

Open hours