Hungary
Pápa, Zimmermann u. 8
N/A
+3689312548
Kedves Glied-Berke Doktornő, nehéz nem visszamenni a múltba, ha véleményt szeretnék írni Rólad. Általános iskolás korunk óta ismerjük egymást, Édesanyád volt az iskolai fogorvosunk, Magdi Doktornénit minden gyerek imádta. Azt hiszem, méltán néz le büszkén Rád, és boldog, hogy tovább viszed a munkásságát. Köszönöm szépen, hogy mindig számíthatok a fantasztikus kezeidre. A munkád valóban nagyon alapos és fájdalommentes, a kedvességed határtalan. Köszönöm szépen a mai ellátást is. Külön hála és köszönet jár Erdély Norbertné Éva Asszisztensnek, akinek minden mozdulata, szava a kedvességről szól. 5 csillag, mivel ez a maximum.
like
Eddig egy alkalommal mentem egy átvizsgálásra terhességem alatt, - még a covid idején - Kovács Áron Doktor Úr nagyon rendes volt, megnézte alaposan a fogaimat, megbeszéltünk akkor mindent (szerencsére semmi sürgető nem volt), ha már nagyobb lesz a pici, mindenképp elmegyek és megcsináltatom azt, amit megbeszéltünk. Ami nagy pozítivum, hogy a TB rendelésre érkező betegeket is ugyanúgy ellátják, mint akik magánba mennek! Semmivel sem kevesebbet vagy hanyagabbul! Édesanyám jár gyakran ide TB-s rendelésre, aki világéletében rettegett a fogorvostól. Most minden alkalommal boldogan mesélik éppen most mit csináltak vele, milyen rendesek voltak megint. Jó ezelet hallani, tudom, hogy jó kezekbe leszek Szép, tiszta, rendezett környezetben dolgoznak.
Udvarias a kiszolgálás, jó szakemberek dolgoznak itt. Igényes, tiszta, modern környezet fogadja a pácienseket.
Miért van 20 óra írva? Az embert nem is fogadják! Sürgősségi esetről lett volna szó. Rendesen el küldtek!!
Köszönöm szépen a gyors és azonnali tűzoltást végre egy kis időre megszabadulhattam a fájdalomtól ! :) Kedves és aranyos szenélyzet bátran ajánlom mindenkinek!
Pontos, precíz, megbízható. Véleményem szerint a környéken a legjobb.
Deli
The best companies in the category 'Deli'