Fót, Hungary
Fót, Keleti Márton u. 7
N/A
+36 706211468
Wheelchair-accessible entrance
Nem ajánlom! Rendeléssel és kiszállítással nem volt gondunk, kutyám ízre szerette is a termékeket...viszont bélgyulladást kapott. Új adagokat rendeltem másodjára és utána nem sok időre rosszul lett, bélgyulladást kapott ( gyógyszeres és infúziós kezelésre szorult! ) Jobban lett, diétázott. Én főztem neki húst. Szerettem volna, hogy változatosabb ízt érezzen visszavinni az étkezésébe a PetChef-et, 90gr vacsorába 80 gr hús10 gr PetChef került, 2 nap után visszatért a hasmenés :( Szóval az egész problémát én a PetChef-nek tulajdonítom mivel semmi mást nem kapott a diéta mellé amivel előtte nem volt problémája. Új 2. rendelésem volt és fogalmam sincs mi került bele a termékbe amitől így kikészült a kutya de befejeztem a PetChef adását neki és nem is ajánlanám senkinek. Nem találtam a céggel kapcsolatban semmilyen termék bevizsgálási adatokat sem...
like
Fecnikénél nagy gond volt az evés, nagyon finnyás. De az ünnepi malac nagyon bejön neki, össze vissza ugrál amíg készítem a vacsit. :-) A bűzmirigyét is szépen rendbe hozta így nem kell csak ezért az orvoshoz menni. :-) Köszönjük szépen.
Profi üzem, finom ételek \u200d kicsi, nagy, egészséges vagy allergiás kiskedvenceknek. Jó választás
Picivel több mint 3 éve küzdünk Mopival. A kipróbált ételek,tápok vagy nem ízlett neki vagy allergiás lett tőle vagy ment a hasa,hányt csomókba hullt a szőre és még sorolhatnam mennyi baj ért minket. Aztán rá találtam a petchefre. Úgy voltam vele egye fene már annyi mindent kipróbáltunk eggyel több vagy kevesebb már oly mindegy. Először kóstoló csomagot rendeltem. Elég nagy adaggal de csakis jót tapasztalok rövid időn belül. Nagyon bejött nekem is neki is. Sajnálatos hogy a fajtájához mérten be léptem egy Facebook csoportba ott kértem sokszor segítséget de mindig a sablon szöveget és listát kaptam. De szerencsére az instagram reklám felületén felugrott a petchef. Azt hiszem nem fogok másra váltani most már. Csak egyet tudok mondani: köszönöm Ajánlani tudom bárkinek.
Sophie mindegyik PetChef ételt nagyon szereti. A cég pedig világszínvonalú, értve alatta a kommunikációt, a vevőbarát hozzáállást és a weboldal minőségét, vagyis a teljes szolgáltatást.
Shery kutyusunk imádja ezeket az ételeket ! Allergiás, de az Ünnepi malac és a Bárány nem árt neki. Tele van energiával, a képen is éppen labdázik. Köszönjük Varga doktorunknak és Önöknek is !!!
Nagyon kedvesek voltak a fiúk amikor szemèlyesen mentem be és meg vagyok elégedve az étellel ízlik a kutyámnak és ennek nagyon örülök.️
Nem mindegyik ízvilágot eszik meg az állatkáim, de a bárányt és a nyulat szeretik. Szívből ajánlom, kiváló kiszolgálás.
Deli
The best companies in the category 'Deli'