Hungary
Szigetszentmiklós, Leshegy u. 12276/9
N/A
+3624550100
létezik itt még a munkamorál,kedves személyzet......így tovább
like
Rendszer hiba van. Türelmesen várok. Pár óra múlva jön több kamion. Öket leszedik. Rá kérdezek. Még mindig rendszer hiba. De a leszedett kamionokra nem kapok vàlaszt.Beszélgetunk a kollégákkal. Állítólag a cégnek fizetni kell a lerakásért. Hogy igaz vagy nem Péntek 15,30-as lerakó. Most hétfő 13,15 van.
Már nem az FM Logistic raktároz itt, hanem a Gebrüder Weiss! De ugyanúgy Nestlé árut raktároznak és szállítanak. H-P 0-24 Mióta a Gebrüder átvette a Nestlé raktározását sokkal szarabb lett, sokat kell várni, nincs kész az áru, állandó problémák. Igaz a dolgozók ugyanazok, de egy teljesen új rendszert vezettek be, nem pedig a jól bevált régivel folytatták sajnos. Az áruátvevők és az irodisták normálisak, jó fejek. 2020-tól már érezhető a javulás, elenyésző a csúszás, minden klappol, mint régen. Csak így tovább! :) (ezért 2 csillag) :)
Masakr ta firma to porażka czekanie to ich motto 7 godzim czekam i nadal nic
A cég megszűnt, a Gebrüder Weiss vette àt.
Heti rendszerességgel kapok szállítmányt rajtuk keresztül. Az inkompetens kifejezés logisztikailag, visszafogott rájuk, van rá példa újabban, hogy már az adott napon sem érkezik meg az áru, az időkapuból való kicsúszás pedig a világ legtermészetesebb dolga számukra. Ráadásul a velük szállíttató cégnek ez még többletköltséget is jelent. A panaszkezelés pedig egy nem létező dolog náluk, a következő héten játszi könnyedséggel csináljak ugyanazt, mint eddig, késnek, elérhetetlenek, képtelenek felhívni az esetleg késés miatt. Kritikán aluli, inkompetens cég, ha egy mód van rá, keressenek mást!
Čia jau nebe FM Logistic. Dabar čia Prologis
Becsekkolástól a kicsekkolasig kb félóra telt el... gyorsan vegeztek, jár az 5 csillag. Bárcsak mindenhol ilyen gyorsak lennének.
Deli
The best companies in the category 'Deli'