Hungary
Székesfehérvár, Zichy liget
N/A
Kérem jelezzék valahogy, hogy már fél éve nincs, mert sokan keresik :( Találkozok emberekkel, akik érdeklődnek, én meg mondom, hogy már fél éve nincs :(
like
Jó, hogy van ilyen élményre lehetőség, bár szerintem jobb helyre is felállíthatták volna.
Màr el szàllították nincs ott az óriáskerék..egyébként szép volt..
Nem volt ott! Legalább jelezték volna a weblapon, hogy megszűnt! Feleslegesen mentünk oda!
Nagy élmény, imádta a gyerek is. Mehetne lassabban, hogy jobban élvezhessük a kilátást odafent, 3-4 körért azonban picit húzós a jegyár. Ha folyamatos lehetne a beszállás és nem mindíg 3 gondoláért járatnák, mindez teljésülhetne alacsonyabb üzemeltetési költség mellett.
Jó móka, 3 kört megy a kerék. Szép kilátás nyílik a városra. Egyáltalán nem félelmetes, olyan mint egy jó lift. 2000 Ft / fő egy kicsit drága , de egyszer ki kell próbálni.
Nyitvatartást lehetne frissíteni 2 gyerekkel nekiindultunk de zárva maradandó élményt sikerült okozni egy 3 éves gyereknek
Már nincs itt óriáskerék.
Deli
The best companies in the category 'Deli'