Döner King

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

Turkish restaurant

Döner King Reviews | Rating 1,9 out of 5 stars (8 reviews)

Döner King is located in Hungary on Győr, Vas Gereben u. 16. Döner King is rated 1.9 out of 5 in the category turkish restaurant in Hungary.

Address

Győr, Vas Gereben u. 16

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

L

Linh Dong

The staff didn’t hurry even though there was a long queue of customer. The cashier didn’t listen to our requests so once again we had to tell the staff not to put this and that in our food. Bad food, french fries are soaked in oil and made my stomach so heavy even almost 6 hours later. Don’t eat here!

R

Róbert Rezes

Tatáról át szoktunk jönni ide kebapot enni. Ma is! Sajnos nem sikerült, mert a zsemle hideg és kemény, a hús hideg és elszórtan található, saláta tele volt nagy darab hagymával! Sült krumpli valamikor délben sült és már hideg volt! Többet sem eszem itt!

С

Саня Зубко

Кебаб у лаваші смачний і насичений, але картопля фрі ніяка. Банки з колой були так погнуті, що прийшлось брати стаканчики. Раджу відвідати!

P

Péter Varga

Donertalat kertem, amit kevesebb, mint 1 perc alatt meg is kaptam, igy nagyon pozitivan alltam hozza. Aztan megkostoltam a kapott etelt es o uram... A krumpli szaraz volt es hideg, a hus nem tunt frissnek, se a tobbi hozzavalo. A szoszok kebabra nem jellemzo furcsa utoizzel rendelkeznek. Majdnem az ehetetlen kategoria. Es akkor meg nem is beszeltem arrol, hogy draga. Nem ajanlom senkinek!

D

Dóra Mércse

Meg rendeltem az ételt 19:00kor netpincéren és 19:58kor azt írták hogy a rendelés törölve lett és pedig ki lett fizetve és el kezdték elvileg készíteni az ételt csak elfelejtették ki hozni úgy látszik.

G

Gabor Galla

Nem rossz, de nem is a legjobb

Z

Zara Nagy

Bamba, tiszteletlen, mukájára (rendkívül), öltözékére trehány személyzet. Az utánam negyed órával érkező Úr előbb megkapta ugyanazt az ételt (már ha lehet annak nevezni), amit én rendeltem. A szendvicset összeállító fiatalember (akit egy lajhár megirigyelne) nem igazán gondolkozott, mivel az eredetileg egészségi célokra alkalmazott gumikesztyűben elkezdte nyomkodni a telefonját a vendégtérben. Annyira belelendült, hogy a fülében kezdett nyúkálni ( még mindig kesztyűben). Ezt követően kijött a háttérmunkát végző \bella donna\ hasig érő pólóban, egy vödör szappanos vízzel, amit szépen levágott éppen a piták, tortillak mellé. Mondanom sem kell a várakozás amiatt alakult ki, mivel nem volt elég hús, ezért 200%-ra kapcsolták a sütőt, így csak azzal nem számoltak, hogy csak a külső kéreg fog átsülni. Végeredményben 1050 ft-ért egy fülzsíros, nyers húsos, undorító szendvicset kaptam, akarom mondani a kuka kapott.. Kerülje aki teheti!

K

Kristóf Ferencz

A kaja jég hideg volt, a pita nyers a kiszolgálás csak a jéghegy csúcsa

Popular Topics Mentioned

Open hours