Hungary
Győr, Vas Gereben u. 16
N/A
The staff didn’t hurry even though there was a long queue of customer. The cashier didn’t listen to our requests so once again we had to tell the staff not to put this and that in our food. Bad food, french fries are soaked in oil and made my stomach so heavy even almost 6 hours later. Don’t eat here!
like
Tatáról át szoktunk jönni ide kebapot enni. Ma is! Sajnos nem sikerült, mert a zsemle hideg és kemény, a hús hideg és elszórtan található, saláta tele volt nagy darab hagymával! Sült krumpli valamikor délben sült és már hideg volt! Többet sem eszem itt!
Кебаб у лаваші смачний і насичений, але картопля фрі ніяка. Банки з колой були так погнуті, що прийшлось брати стаканчики. Раджу відвідати!
Donertalat kertem, amit kevesebb, mint 1 perc alatt meg is kaptam, igy nagyon pozitivan alltam hozza. Aztan megkostoltam a kapott etelt es o uram... A krumpli szaraz volt es hideg, a hus nem tunt frissnek, se a tobbi hozzavalo. A szoszok kebabra nem jellemzo furcsa utoizzel rendelkeznek. Majdnem az ehetetlen kategoria. Es akkor meg nem is beszeltem arrol, hogy draga. Nem ajanlom senkinek!
Meg rendeltem az ételt 19:00kor netpincéren és 19:58kor azt írták hogy a rendelés törölve lett és pedig ki lett fizetve és el kezdték elvileg készíteni az ételt csak elfelejtették ki hozni úgy látszik.
Nem rossz, de nem is a legjobb
Bamba, tiszteletlen, mukájára (rendkívül), öltözékére trehány személyzet. Az utánam negyed órával érkező Úr előbb megkapta ugyanazt az ételt (már ha lehet annak nevezni), amit én rendeltem. A szendvicset összeállító fiatalember (akit egy lajhár megirigyelne) nem igazán gondolkozott, mivel az eredetileg egészségi célokra alkalmazott gumikesztyűben elkezdte nyomkodni a telefonját a vendégtérben. Annyira belelendült, hogy a fülében kezdett nyúkálni ( még mindig kesztyűben). Ezt követően kijött a háttérmunkát végző \bella donna\ hasig érő pólóban, egy vödör szappanos vízzel, amit szépen levágott éppen a piták, tortillak mellé. Mondanom sem kell a várakozás amiatt alakult ki, mivel nem volt elég hús, ezért 200%-ra kapcsolták a sütőt, így csak azzal nem számoltak, hogy csak a külső kéreg fog átsülni. Végeredményben 1050 ft-ért egy fülzsíros, nyers húsos, undorító szendvicset kaptam, akarom mondani a kuka kapott.. Kerülje aki teheti!
A kaja jég hideg volt, a pita nyers a kiszolgálás csak a jéghegy csúcsa
Deli
The best companies in the category 'Deli'