Dr. Marron clinics

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

drmarron.hu
Medical clinic

Dr. Marron clinics Reviews | Rating 3,2 out of 5 stars (8 reviews)

Dr. Marron clinics is located in Hungary on Szeged, Derkovits fasor 17. Dr. Marron clinics is rated 3.2 out of 5 in the category medical clinic in Hungary.

Address

Szeged, Derkovits fasor 17

Phone

+3662666111

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

V

Viktória Cser

Endokrinológiár a Dr. Csajbók Évához senki ne menjen. Engem pajzsmirigy alulműködéssel úgy félrekezelt, hogy majdnem az életembe került! Felháborítóan sok pénzt hagytam nála, és szakmailag egy nagy nulla. Szerencsére Kecskeméten van olyan endokrinológus, aki megmentett, mert ért hozzá. És a \doktornővel\ ellentétben a problémával foglalkozik és nem a kalória táblázattal untat halálra eszméletlenül irreális összegért, ahogy azt másfél éven keresztül tette velem Csajbók doktornő, miközben a romló állapotom miatt egyre jobban szenvedtem. Senkinek nem ajánlom, hogy pajzsmirigy betegséggel hozzá menjen.

Z

Zoltán Petri

2 alkalommal igértek visszahívást, amit nem tettek meg. Semmi nincs ok nélkül. Nem kell oda menjek.

R

Róbert Gyurcsik

Korrekt és pontos recepciós hölgyek, remek ellátás, rendkívül pánciensközpöntú hozzáállás, külön kiemelném Dr. Vass Gábor szakértelmét és munkáját! Csak ajánlani tudom!

E

Eniko Varga

A sok negatív kritika ellen szeretnék szólni. Időben fogadtak, a megbeszéltek szerint. Az orvosi ellátásom (Endokrinológia) messzemenően szakszerű, segítőkész, odafigyelő volt. Nagyon jól esett, hogy valódi segítséget, és válaszokat kaptam. A hely nagyon kulturált, igényes. Az egy csillagot csak azért vontam le, mert bár a Klinika elvileg biztosítja a bankkártyás fizetést, nem értesítettek arról, hogy pár napja nem működik a terminál. Éppen volt nálam készpénz, de nem szokott lenni. Ez csak egy apró figyelmességet igényel a szolgáltató részéről, viszont mint vevő hálás lettem volna érte. Tömegközlekedéssel nagyon könnyen megközelíthető a hely, nem az utca fronton van a bejárat, hanem a parkoló felé kell elindulni befelé, és jobbról lesz egy üveges bejárat.

P

Petra Orovecz

Pontosak és nagyon jo orvosok vannak.

V

Vera Gyapjasné Vígh

Mai élményem egyáltalán nem pozitív! A klinika honlapján szereplő terápia / lézer ill lökéshullam terápia / a klinikán nincs .Még gép sincs nem hogy terápia.A klinika bátran hirdeti Még árat is kalkulált a nem létező terápiára! Becsapottnak érzem magam. Ezek után klinikát nem fogom ajánlani senkinek.

F

Ferenc Farkas

Dr Molnár Tamás-hoz fordultunk, nem foglalkozott a problémával nem akart utánajárni a gondnak. Csak kimagyarázza. Mindenről adott papírt ami viszont bizalmat sugároz.

E

Edina Harkai

Gasztroenterológiàra volt időpontom Dr Molnár Tamás hoz, szerencsére a párom elkísért.. Hasi panaszok miatt kerestem fel. Nos az egész vizsgálat nem tartott tíz percnél tovább, kaptam egy darab papírt, ami még ambuláns lapnak sem felelne meg. Láthatóan, a Dr Úrat nagyon nem érdekelte, a problémám, csak az hogy haladjunk... Kiírt egy rakat vizsgálatot, horror áron, de hogy minek azt nem mondta el. Csinált hasi uht, amit nem írt le, de ki kellett fizetni. Mindezt 25.000 Ft értékben! A pofám leszakad! Senkinek sem ajánlom!

Popular Topics Mentioned

Open hours