Hungary
Szeged, Derkovits fasor 17
N/A
+3662666111
Endokrinológiár a Dr. Csajbók Évához senki ne menjen. Engem pajzsmirigy alulműködéssel úgy félrekezelt, hogy majdnem az életembe került! Felháborítóan sok pénzt hagytam nála, és szakmailag egy nagy nulla. Szerencsére Kecskeméten van olyan endokrinológus, aki megmentett, mert ért hozzá. És a \doktornővel\ ellentétben a problémával foglalkozik és nem a kalória táblázattal untat halálra eszméletlenül irreális összegért, ahogy azt másfél éven keresztül tette velem Csajbók doktornő, miközben a romló állapotom miatt egyre jobban szenvedtem. Senkinek nem ajánlom, hogy pajzsmirigy betegséggel hozzá menjen.
like
2 alkalommal igértek visszahívást, amit nem tettek meg. Semmi nincs ok nélkül. Nem kell oda menjek.
Korrekt és pontos recepciós hölgyek, remek ellátás, rendkívül pánciensközpöntú hozzáállás, külön kiemelném Dr. Vass Gábor szakértelmét és munkáját! Csak ajánlani tudom!
A sok negatív kritika ellen szeretnék szólni. Időben fogadtak, a megbeszéltek szerint. Az orvosi ellátásom (Endokrinológia) messzemenően szakszerű, segítőkész, odafigyelő volt. Nagyon jól esett, hogy valódi segítséget, és válaszokat kaptam. A hely nagyon kulturált, igényes. Az egy csillagot csak azért vontam le, mert bár a Klinika elvileg biztosítja a bankkártyás fizetést, nem értesítettek arról, hogy pár napja nem működik a terminál. Éppen volt nálam készpénz, de nem szokott lenni. Ez csak egy apró figyelmességet igényel a szolgáltató részéről, viszont mint vevő hálás lettem volna érte. Tömegközlekedéssel nagyon könnyen megközelíthető a hely, nem az utca fronton van a bejárat, hanem a parkoló felé kell elindulni befelé, és jobbról lesz egy üveges bejárat.
Pontosak és nagyon jo orvosok vannak.
Mai élményem egyáltalán nem pozitív! A klinika honlapján szereplő terápia / lézer ill lökéshullam terápia / a klinikán nincs .Még gép sincs nem hogy terápia.A klinika bátran hirdeti Még árat is kalkulált a nem létező terápiára! Becsapottnak érzem magam. Ezek után klinikát nem fogom ajánlani senkinek.
Dr Molnár Tamás-hoz fordultunk, nem foglalkozott a problémával nem akart utánajárni a gondnak. Csak kimagyarázza. Mindenről adott papírt ami viszont bizalmat sugároz.
Gasztroenterológiàra volt időpontom Dr Molnár Tamás hoz, szerencsére a párom elkísért.. Hasi panaszok miatt kerestem fel. Nos az egész vizsgálat nem tartott tíz percnél tovább, kaptam egy darab papírt, ami még ambuláns lapnak sem felelne meg. Láthatóan, a Dr Úrat nagyon nem érdekelte, a problémám, csak az hogy haladjunk... Kiírt egy rakat vizsgálatot, horror áron, de hogy minek azt nem mondta el. Csinált hasi uht, amit nem írt le, de ki kellett fizetni. Mindezt 25.000 Ft értékben! A pofám leszakad! Senkinek sem ajánlom!
Deli
The best companies in the category 'Deli'