Debrecen, Hungary
Debrecen, Pacsirta u. 43
N/A
+36 702549466
Pixel hibás monitort küldtek, majd becserélték egy gyengébb minőségű olcsóbb darabra a rossz monitor árában(4000ft bukó).A cserét én fogadtam el(Kár volt).Jóval gyengébb minőségű monitort kaptam!!!Nagy csalódás volt ez a vásárlás azután ,hogy tavaly egy komoly PC t vettem tőlük és semmi probléma nem volt.
like
Egy Zbook-ot vásároltam a webshop-on keresztül, korrekt áron. Futárpontra kértem, ahova villámgyorsan és nagyon alaposan becsomagolva érkezett. Szép állapotban van, és olyan tiszta hogy enni lehetne róla. Így kell ezt csinálni. Köszönöm és további minden jót kívánok!
Gyakorlatilag a teljes céges PC floattánk tőlük származik (20 lenovo Brand PC). Azóta a hardveres részre gyakorlatilag nincs gondom. Bátran ajánlom azóta is mindenkinek őket, többen vettek már laptopokat is tőlük az ajánlásom által, ők is mind meg vannak elégedve.
Én teljesen meg voltam elégedve. Az ügyfélszolgálat is gyors, kedves. Az biztos hogy ha számítógépet fogok megint venni azt innen fogom.
Ritkán szoktam véleményt írni helyekhez, de ők abszolút megérdemlik, bátran ajánlom őket. Karácsony előtt írtam az ügyfélszolgálatnak, gyorsan válaszoltak is és mindent meg tudtam velük beszélni rövid idő alatt emailben, azt is, hogy távolról mennék és rakjanak félre a kiszemelt gépből egyet nekem, nehogy elfogyjon és feleslegesen utazzak fel. Ráadásul mikor mentem érte késett a buszom és csak 5 utánra értem oda, de beszéltem velük telefonon és mondták, hogy megvárnak, tartották is ehhez magukat. Egyébként a vásárolt géppel is maximálisan elégedett vagyok. Köszönök mindent, a legjobbak vagytok, máskor is itt fogok vásárolni.
Évek óta vásárolok tőlük, segítőkész, hozzáértő csapat, jó árak, 1 év garancia. Bátran keressétek fel őket Debrecenben, két helyszinen is.
En nagyon megvagyok elegedve nagyon korekt emberek dolgoznak ot enajanlanitudom mindenkinek
Régebben már vásároltam náluk, akkor semmi probléma nem akadt, most viszont újra vásároltam egy használt gépet, de sajnos a winchester kimaradt belőle. Postafordultával pótolták. Amikor szereltem volna a házba derült ki, hogy sajnos RAM sincs benne. Telefonálás, majd email váltás után jelezték, hogy pótolják. Kicsit rosszul érzem magam miatta, hogy problémát okoztam nekik. Viszont remek a hozzáállásuk és korrektek is, így nyugodt szível ajánlom őket. Ha legközelebb használt pc-t akarok venni, biztos újra őket választom. :-)
Deli
The best companies in the category 'Deli'