Debrecen, Hungary
N/A
Toilets
NEM JÓ HELYEN VAN A JELÖLŐ!! A 4db csillagot csak azért nyomtam, hogy tudjak véleményt írni: az állomásnak NEM a jó oldalán van a térképi jelölő. Mi egyszer sötétben (úgy, hogy nem ismertük, hova megyünk) a térkép által mutatott ponthoz mentünk, de majdnem pofára esés lett a vége, mert az állomás 4es út felőli oldalán van az állomásépület, parkolási lehetőség, stb. A google csak 2x dobta vissza a módosítási javaslatomat, mondván hogy nincs referenciájuk, pedig csak a saját street view-jukat kellene megtekinteni...
like
Debrecen-Nyíregyháza vasútvonalon található állomás, Debrecen után az első Nyíregyháza felé. Jelentéktelen utasforgalommal, de elég jó teherforgalmi mozgással, mivel innen vannak iparvágány kiágazások és innen ágazik el a Debrecen - Mátészalka vasútvonal is. Maga a mostani állomás már majdnem 50 éve épült a szovjet biztosító berendezésével együtt, de még elég megbízhatóan és stabilan működik.
Csak úgy van. Se fel szálló se le szálló utas
Deli
The best companies in the category 'Deli'