Cukormentes Cukrászda

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

cukormentes.eu
Dessert shop

Cukormentes Cukrászda Reviews | Rating 4 out of 5 stars (7 reviews)

Cukormentes Cukrászda is located in Hungary on Budapest, Vásárhelyi Pál u. 12. Cukormentes Cukrászda is rated 4 out of 5 in the category dessert shop in Hungary.

Address

Budapest, Vásárhelyi Pál u. 12

Price range

$$

Phone

+36202303320

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

S

Szonja Tapsonyi

Small, friendly place and delicious cakes without feeling guilty. Customer service is excellent. We ordered in advance many times different cakes and there was no problem with them. No1 in Budapest.

M

Márton Visnovitz

Tiny place but tasty and healthy cakes and ice cream. Definitely worth a visit.

B

Ben

Rendelést próbáltam át rakni egy későbbi időpontra amit szerdán vettem volna át és emiatt már hétfőn telefonáltam amit persze nem lehetet átrakatni (mellesleg nem értem miért is nem lehet változtatni, mikor a torta el sem készült, de aztán kitudja lehet hogy 2 napos tortát adnak) igy kénytelen voltam az egyhetes tortát átvenni amit még telefonon is jeleztem (mellesleg a tárolás is problémát jelentett nekik) sebbaj kidobott pénz volt. Mellesleg nem is volt finom, és már az állaga is hagyott némi kívánnivalót maga után. Ide se megyek többet.

M

Melinda Horváth

Nagyon finomak a sütik, alig tudtam választani Kedvenc helyem lesz!

K

Kálmán Napsugár

15 perce várakozok az ajtó előtt. “Rögtön jövök” Elkések a találkozóról, de meg kell várnom, mert kell. Már ketten elmentek. Vállalkozóként én a tulajdonost sajnálom. Egyébként sem egyszerű manapság, de ha nem egy hajóban eveznek, úgy meg lehetetlen. Remélem, egyszer bejutok és a süti finom lesz.

T

Tibor Romanek

Szuper!!!

M

Margo Grocz

A kiszolgalas lassu, a hölgynek el kellett mosnia egy tanyert, hogy ki tudjon szolgalni kettönket(!), mert nem volt tiszta, pedig rajtunk kivül csupan ket vendeg volt az üzletben. Majd miutan megkaptuk a sütit, leült a fenekere, mint akinek semmi dolga. Valoszinüleg a következö vendegnek is varnia kell majd, hogy legyen egyaltalan tiszta tanyer. Kar erte, ez nem szolgaltatas.

Popular Topics Mentioned

Open hours