Budapest, Hungary
Budapest, Bocskai út 134-146
$$
+36 14801114
N/A
Wheelchair-accessible entrance
Today morning at 09.49 I drove to bensin-station named 8648 Balatonkeresztur M7 Autopalya 043/17. Outside on yard was very kindly older men to help with tanking but.............inside the girl behind the desk was VERY IMPOLITE!!! I wanted pay with my card and saw that the girl put CREDIT although I asked DEBIT. She wanted not change it( maybe she couldnt) she start to shout to me that I have to put PIN-CODE but I wanted that she first change CREDIT- to DEBIT but she loosed all patience and said:: You can speak slovakian language in Slovakia ( we live in Slovakia and car has slovakian registration plates, but I am from Finland and wife is hungarian) I can not slovakian language at all; same with wife she do not speak or understand slovakian language. We were chocked when we left the station. Wife asked if she can speak with the boss so woman/girl said that she is the boss. Boss or not, we came there to buy diesel with good mode but went therefrom chocked. Thanks the old man we understood that is not a common bad behavior among people who work there therefor i gave however one star.
like
11. Kerület, Hamzsabégi út sarkánál lévő Shell-hez járok mindig tankolni! Nagyon kedves mindenki, segítőkészek, le a kalappal! ️ :)
Csak jót tudok mondani! Mindenki profi hozzá értő! Példa értékű!
Győr Tompa utca 7 személyzete nem túl ügyfélbarát. Kértünk 3 dl-es Latte cafét, helyette kaptunk 1,5 dl kávét. Blokkot természetesen nem kaptunk!!! Jeleztük, hogy ez nincs 3 dl, a válasz annyi volt alpári stílusban csináljak másikat? Nem, dehogy kifizettünk 3dl-t elég Nekünk a 1,5 is. Ide többet tuti nem megyünk, mert átverik, lehúzzák a fogyasztót és ha mersz szólni még neked is esnek, bunkón beszólnak. Csak azért nem állok le vitatkozni, mert nyaralni mentünk. Az lett volna a minimum, hogy elnézést kérnek, tényleg a 3dl-t számoltam fel és csak 1,5dl-t adtam. Azonnal csinálok másikat.
Gratula Shell rasszista antiszeminista benzinkutak!! És vezetői!!!! Munkaerőt keresnek!! 17. Shell benzinkút. Betelefonál az ember , leadja az önéletrajzát stb az nem kell csupán csak azért mert Roma származású!!!! Inkább alkalmaznak egy utcáról beesett akárkit akinek semmien végzettsége nincs . Ide vezet kérem szépen a sok fideszes által kreált rasszista életforma. !!!
Számomra fontos, az ő számukra bagatell probléma megoldásában kértem a segítségüket. Az ügyfélszolgálaton dolgozó férfi nagyon kedves, segítőkész volt! Nem biztos, hogy tud segíteni, de nagyon jól esett a hozzáállása, és hogy nem kellett magyarázzam, hogy ilyen apró dolog nekem miért fontos. Örülök, hogy vannak még ilyen emberek! Hálásan köszönöm neki! Ui: És természetesen a problémámat is megoldotta! Köszönöm V.Balázs!!! Isten segítsen meg!
Mosr voltam hat nem kedves elado nő Agi
Deli
The best companies in the category 'Deli'