Orion Electronics Ltd.

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Budapest, Hungary

orionelec.com
Electronics manufacturer

Orion Electronics Ltd. Reviews | Rating 2,4 out of 5 stars (7 reviews)

Orion Electronics Ltd. is located in Budapest, Hungary on Budapest, Jászberényi út 29/b. Orion Electronics Ltd. is rated 2.4 out of 5 in the category electronics manufacturer in Hungary.

Address

Budapest, Jászberényi út 29/b

Phone

+36 14345200

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

S

Szabo Jozsef

I bought ORION OMK-520 owen. It works very well, bakes uniform, it is made very nice design and cared to details and it was cheap. I give 5 stars. Targu Mures.

I

I S

They won’t answer phone calls and if they do they always say they will call back at a later date, which they never do. They repeat this until warranty expires.

B

Barsy Viktor

Borzasztó minőség és konstrukció. Míg egy másik gyártó állóventilátorának összeszerelése pár perc, ezzel csak kinlódtunk. Szánalmasan sz@r

K

Károly Aradi

2019. dec 03-án küldtem nekik vissza egy orion rádiós bluetoothos órát, mert nem felelt meg az elvárásaimnak. Rendesen becsomagoltam, a feladási költséget is álltam, számlát mellékeltem hozzá. Ma 2020.01. 13-án még mindig nem érkezett vissza a számlámra az ára. Az ügyintézővel levelezgetek, mindig megígér mindent, és nem történik semmi. Lehúzós, semmirevaló cég, nem ajánlom senkinek! Jobban jártam volna, ha kidobom a kukába, legalább a postaköltséget megspóroltam volna.

Á

Ági Poller

Nagyon szomorú vagyok! 2016.08.13-án vettem egy gyönyörű ORION CFIN tipusú kombinált tűzhelyet.2018 02.20-án megrendeltük hozzá a programkapcsolót mivel elromlott.Egy hónap múlva telefonálgatás a szervizbe majd a FLAG kft.hez(ahol fel sem vették a telefont )majd az Orion Elektronikai Kft hez fordultam, ahol a kedves hőlgy elmagyarázta hogy Törökországból lehet alkatrészt rendelni forduljak a FLAG Kft-hez. Bezárult a kör! Most elfogyott a TÜRELMEM! Azért vagyok szomorú mert az egyébként nagyon megszeretett és alíg két éves tűzhelyem KUKA! Azért vagyok dühős is, mert tehetetlen vagyok és kiszolgáltatott azzal szemben hogy alig két évvel később dobjak a kukába egy 70000ft-os háztartási gépet. Most vehetek egy újat ,de elkerülőm az ORION márkát!

F

Ferenc Misák

Ha egy Orion termékben van mechanikus elem, akkor azt a legjobb a polcon hagyni. Az elmúlt 3 hónapban vettem egy Orion kenyérsütő gépet, egy botmixert és egy kézi mixert. Működésképtelenség miatt mindhármat vissza kellett \váltanom\, mert nem tudták javítani. Nálam, csak a TV készülékek működnek hiba mentesen. (2 db Orion TV-m is van 3 éve) Soha többet nem fogok Orion terméket venni.

M

Miklós Gregus

Igen silány minőségű árukat gyártanak.Nekem az 1 éves mikró gyulladt ki miután le járt a garancia.Az oszlop ventilátor pár nap használat után be döglött.Többet nem yásárolok Orion terméket.

Popular Topics Mentioned

Open hours