La Cabina

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Budapest, Hungary

Mexican restaurant

La Cabina Reviews | Rating 3,5 out of 5 stars (7 reviews)

La Cabina is located in Budapest, Hungary on Budapest, Eötvös út 59. La Cabina is rated 3.5 out of 5 in the category mexican restaurant in Hungary.

Address

Budapest, Eötvös út 59

Service options

Dine-in

Amenities

Good for kids

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

A

Alex A.

I had the vegetarian burrito bowl on two occasions and both times it was 2/3 or more white rice. You get a tiny portion of black beans, and smattering of corn and, in this context, a decent portion of guacamole. They should call this dish “bowl of rice with garnish.” It’s so bad it’s actually ridiculous.

E

Edit Tóth

Szuper kis hely. Tépett malacos tacot és csirkés quesadilla-t ettünk. Egy leheletnyi bors elfért volna mindkettőbe, de egyébként nagyon fincsi. Szuper jól laktunk. Ettünk sültburit is, amiről nem spórolták le a fűszert, szuper ropogós, ízes volt. Páromnak tökéletes, nekem icipicit túl fűszeres. A salsa és guacamole szerintem pont jó volt, nem híg, enyhén darabkás, ahogy kell. A nachos lehetett volna picit frissebb. A kiszolgáló hölgy készséges, kedves, segítőkész. Összességèben egy igazán jó élmény volt.

Z

Zsolt Hoffmann

Az alap ötlet jó, a várakozásra a buzzer-ért jár még egy csillag ;) Amin van mit javítani: - Az étel készítői ugyanazzal a kézzel állítják össze a kaját (rakják rá a zöldséget, nachost, stb..), mint amivel a pénzt átveszik, vagy az árut rakodják... Azért ilyen pandémiás helyzetben egy kesztyű szerintem már alap. - Nem volt elérhető/látható helyen szalvéta kirakva :( - Mindkét mártásunk eléggé levesesre sikerült :( - A pulled pork szervírozása is megérdemel egy sort, mert az egy dolog, hogy nem tépett, hanem kb egybe malac, viszont hozza a zsíros részeket is bőven. Srácok, vegyétek ezt építő kritikának ;) Még vissza fogunk nézni, hátha több csillag lesz ;)

A

Adam Simon

Azt hazudjak, hogy mindennap nyitva. kozben meg nem nyitnak ki mert epp ahhoz van kedvuk, ugy hogy korulotte minden nyitva. elkellene donteni hogy akartok foodtruckot uzemeltetni, vagy sem. menjetek olyan helyre ahol ket felho miatt nem szunik meg az ember tomeg, menjetek fel a woltra, vagy ne hazudjatok azt hogy mindennap nyitva.

T

Tibor M. Kovacs

A hely, amelynek a food truck-ja van itt, a Tereza és nagyon hangulatos és jó mexikói ételek vannak. A hangulat itt is jó, főleg, ha jó idő lesz. Örülök, hogy van egy ilyen hely, ami ebben a mai étterem hiányos helyzetben érték. Valahol lehet valami értelmeset enni. Nyilván vannak gondok, de az ízek jók, a kiszolgálás elég kedves és ez már elég sok manapság.

B

bence csokay

Végre real mexicoi ételek itt a hegyen :), a malacos Taco és a churros kiváló!

A

Anna Vas

Végre, nagyon jó ötlet, szuper kedves kiszolgálás, a churros pedig 10 csillag!

Popular Topics Mentioned

Open hours