Angelo Cafe

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Budapest, Hungary

angelocafe.hu
Dessert shop

Angelo Cafe Reviews | Rating 3,8 out of 5 stars (8 reviews)

Angelo Cafe is located in Budapest, Hungary on Budapest, Alkotás u. 53. Angelo Cafe is rated 3.8 out of 5 in the category dessert shop in Hungary.

Address

Budapest, Alkotás u. 53

Phone

+36 301551000

Service options

In-store shoppingTakeawayDine-in

Accessibility

Wheelchair-accessible entrance

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

G

Gyula Szabó

Stone dry week old cakes! This place is completely joke!

J

Jon Sæverud Haddal

First class smoothies. Fresh fruits and vegetables.

P

pit pewodibu

Guter Cappuccino und guter Kuchen. Freundliches Personal.

T

Tunde G

Évek óta CSAK innen kérek szülinapi tortát. A legfinomabb a városban :) Nekem a Dolce Della Casa Bianco a kedvencem! Frissítés: most, a vírushelyzet alatt is készítenek tortákat és házhoz is szállítják! Tökéletes állapotban érkezett és nagyon finom!

V

Viktoria KOCSO

Nem fogyasztok itt többet semmit! Higiéniából levizsgáztak. Ui. kértem egy zöldség-gyümölcs turmix-ot. A pultos azzal a kézzel fogta meg és készítette elő az almát, gyömbért amivel előtte a telefonját nyomkodta és a készpénzt átvette. De én vagyok a hülye, mert nekem is csak később esett le, hogy bakker nem is mosott kezet és műanyagkesztyűt sem használt. Pfúj. Meg a zeller is kimaradt a turmixból... Sajnos azzal voltam elfoglalva, hogy a pulthoz nekitámaszkodtam, amíg vártam és a selyemblúzomból a pult kopott, szálkás része kihúzott egy szálat. :(

K

Katalin Komlósy

Kedves Angelo Cafe, az mai napon vásárolt Mille feuille ehetetlen volt, bár állítólag tegnap érkezett. Bele sem merek gondolni mikor készülhetett, az pedig hogy 1000Ft-ért ilyet el is adnak felháborító. Sajnálom, hogy a jól bevált ... helyett önökhöz ültünk be, a jövőben ilyen részemről biztos nem lesz többet. Ajánlani sem fogom

A

Anna Fazekas

Romlott narancsból kaptam a turmixot. Eddig törzshely volt, de mostantól inkabb a haagen dazs-ba fogok járni.

L

László Tóth

Ritkán szoktunk ide járni, mert távol van tőlünk. Viszont a süteményeik egyszerűen fenomenálisak.

Popular Topics Mentioned

Open hours