Hungary
Budapest, Késmárk utca 7/b
N/A
+36204749029
Nagyon kedves és segítőkészek , jó hangulatú fotózás volt , a képek jól sikerültek
like
Kisfiunk első babafotózására érkeztünk a stúdióba, ahol nyugodt, kellemes hangulat, profi fotósok vártak minket. Ez volt az első utunk a babával, így némi késéssel érkeztünk, de megértően, türelmesen fogadtak bennünket. Az egész fotózás alatt rengeteg türelmet, odafigyelést, szeretetet kapott a baba; teljesen oldott állapotba került, így gyönyörű képek születtek! A fotósok nagyon felkészültek, türelmesek (több "technikai" szünetet is kellett beiktassunk ;)) Különleges hangulatú pillanatokat örökítettek meg(ezt korábban az esküvői fotózásunkon is tapasztaltuk :), ott is gyönyörű, páratlan hangulatú képek készültek). A stúdió jól felszerelt: sokféle háttér és kiegészítő közül lehet választani.Abszolút bababarát, kellemes hangulatú zene szól, pelenkázóval, kézfertőtlenítővel.Nagyobbak rengeteg játékból tudnak választani. Mindenképp visszatérünk majd, a karácsonyi fotózást semmiképp nem hagyjuk ki!
Nagyon tetszik, hogy rengeteg kiegészítőtök van! Brutál mennyiségű ruha, sok-sok választható háttér, dekor kellék, babákhoz és kisgyermekekhez is kiváló! Rugalmasan kezelitek az esetleges időpontváltoztatásokat. Számomra plusz, hogy az autóval belehet állni a zárt parkolóba! Jó, hogy van vaku, és állandó fény is!
Karácsonyi fotózáson voltunk itt . Igazán kedvesek , közvetlenek ,segítőkészek, igazi élmény volt . Máskor is megyünk :-) Szívből ajánlom!
Végül elmaradt a fotózásom itt de amikor felhivtam hogy lemondjam végtelenül kedvesen és udvariasan beszéltek velem. Mindenkinek ajánlom.
Rendkìvül segítőkész, profi személyzet
Deli
The best companies in the category 'Deli'