Baba box studio

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

bababoxstudio.hu
Photography studio· Baby clothing store· Passport photo processor· Photo lab· Portrait studio· Wedding photographer

Baba box studio Reviews | Rating 5 out of 5 stars (6 reviews)

Baba box studio is located in Hungary on Budapest, Késmárk utca 7/b. Baba box studio is rated 5 out of 5 in the category photography studio in Hungary.

Address

Budapest, Késmárk utca 7/b

Phone

+36204749029

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

N

Nóra Dávid

Nagyon kedves és segítőkészek , jó hangulatú fotózás volt , a képek jól sikerültek

A

Andrea Nagy

Kisfiunk első babafotózására érkeztünk a stúdióba, ahol nyugodt, kellemes hangulat, profi fotósok vártak minket. Ez volt az első utunk a babával, így némi késéssel érkeztünk, de megértően, türelmesen fogadtak bennünket. Az egész fotózás alatt rengeteg türelmet, odafigyelést, szeretetet kapott a baba; teljesen oldott állapotba került, így gyönyörű képek születtek! A fotósok nagyon felkészültek, türelmesek (több "technikai" szünetet is kellett beiktassunk ;)) Különleges hangulatú pillanatokat örökítettek meg(ezt korábban az esküvői fotózásunkon is tapasztaltuk :), ott is gyönyörű, páratlan hangulatú képek készültek). A stúdió jól felszerelt: sokféle háttér és kiegészítő közül lehet választani.Abszolút bababarát, kellemes hangulatú zene szól, pelenkázóval, kézfertőtlenítővel.Nagyobbak rengeteg játékból tudnak választani. Mindenképp visszatérünk majd, a karácsonyi fotózást semmiképp nem hagyjuk ki!

B

Bettina Kovács

Nagyon tetszik, hogy rengeteg kiegészítőtök van! Brutál mennyiségű ruha, sok-sok választható háttér, dekor kellék, babákhoz és kisgyermekekhez is kiváló! Rugalmasan kezelitek az esetleges időpontváltoztatásokat. Számomra plusz, hogy az autóval belehet állni a zárt parkolóba! Jó, hogy van vaku, és állandó fény is!

F

Fanni Csukás-Krajcsik

Karácsonyi fotózáson voltunk itt . Igazán kedvesek , közvetlenek ,segítőkészek, igazi élmény volt . Máskor is megyünk :-) Szívből ajánlom!

Z

Zoltán Makkay

Végül elmaradt a fotózásom itt de amikor felhivtam hogy lemondjam végtelenül kedvesen és udvariasan beszéltek velem. Mindenkinek ajánlom.

A

Anikó Herda-Nagyné S.

Rendkìvül segítőkész, profi személyzet

Popular Topics Mentioned

Open hours