adidas Westend

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

adidas.hu
Sporting goods store

adidas Westend Reviews | Rating 4,3 out of 5 stars (8 reviews)

adidas Westend is located in Hungary on Budapest, Váci út 1. adidas Westend is rated 4.3 out of 5 in the category sporting goods store in Hungary.

Address

Budapest, Váci út 1

Phone

+36309631365

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

S

Sanjay Karki

If you are looking for something you saw on internet and if you go there to buy then I recommend you to change your mind. As personally I’m adidas lover but this shop always disappointed me. They don’t have so many varieties and limited quantities. Staffs try to look friendly but they are not. Being one of the most successful and prestigious brand all over the world you can’t see same adidas type feelings in this shop. Sorry i might seem rude but it’s the fact. Please adidas don’t disappoint your loyal customers. Overall 3 stars 2 minus because of lack of variety, Rude staff and unprofessionalism.

Á

Ákos Megyeri

A választék lehetne nagyobb de még mindig sokkal jobb mint a Váci utcai Adidas bolt és a kiszolgálás is kedvesebb,színvonalasabb sokkal!Nagyon jó volt a decemberi és januári 50% akció!Csak így tovább mert így lehet vásárlókat becsalogatni!

G

Gyula Dora

Cuccok jók. Árak kicsit fenn, de ok.

J

Jànos,Joe Kakszi

Eladok kedvesek es segitőkészek.Tiszta rendezett bolt.Arak kinek mi jó.

A

Attila Beko

Minoseg nagyon gyenge, vevoszolgalat gyenge es minosegi szakvelemeny nagyon gyenge. A boltban vonakodtam elkoteni a 43 eFt-ot uj szabadidoruhamra mivel 26%-ban polieszter anyagbol volt es tapasztalatom alapjan az ilyen ruhak gyakran bolyhosodnak, de biztositottak a minosegrol, ezert beleugrottam. Egy honap mulva bolyhosodni kezdett, ezert penzvisszafizetest vagy levasarlast kertem, de szakvelemenyre kuldtek. Visszautasitottak a kerelmemet, mert velemyuk szerint nem rendeltetesszeruen hasznaltam a termeket?! A szakvelemeny nem tartalmaz meresi eredmenyeket, adatokat, hibaharatokat stb, csupan egy szubjektiv alkalmazotti maganvelemenyt barmilyen alatamasztas nelkul. Kertem, meltanyossagot a boltban, az is elutasitva, bekelteto testulethez kuldtek. Azt tanacsolom mindenkinek, aki nem Adidas fuggo, kerulje mind a markat, mind a boltot. Adidas, top 100-as marka? Shame...

B

Beáta Baranyai

Sziasztok! Karácsonyra kaptam vásárlási utalványt a családtól,a héten került rá sor,hogy levásároljam. Gondoltam mielött elmennék az úzletbe megnézem a kínálatot,hogy mégis mit szeretnék. Elolvastam a kommenteket és utána nem igazán volt kedvem bemenni ebbe az üzletbe. DE! Bementem köszöntem ahogy azt illik ha az ember belép valahova, 3 eladó volt mindenki vissza köszönt. Oda léptem az eggyikhez elmondtam mit szetetnék,keresett nekem méretet kb 15 perc múlva már kifele jöttem. Szeretném megköszönni nekik a gyors,precíz,kedves,kiszolgálást a saját véleményem pedig az,hogy tisztelje meg őket mindenki azzal ha belép az üzletbe köszönjön,mert így illik. Szép napot

A

Akármi Bármi

A személyzet megtanulhatna köszöni! Kétszer köszöntem viszont reakció nem volt! Árak szerintem az egekben.... Többet nem megyek egyszerű!

K

Krisztian Jambor

Nagy választék, szuper kiszolgálás

Popular Topics Mentioned

Open hours