Hungary
Budapest, Váci út 1
N/A
+36309631365
If you are looking for something you saw on internet and if you go there to buy then I recommend you to change your mind. As personally I’m adidas lover but this shop always disappointed me. They don’t have so many varieties and limited quantities. Staffs try to look friendly but they are not. Being one of the most successful and prestigious brand all over the world you can’t see same adidas type feelings in this shop. Sorry i might seem rude but it’s the fact. Please adidas don’t disappoint your loyal customers. Overall 3 stars 2 minus because of lack of variety, Rude staff and unprofessionalism.
like
A választék lehetne nagyobb de még mindig sokkal jobb mint a Váci utcai Adidas bolt és a kiszolgálás is kedvesebb,színvonalasabb sokkal!Nagyon jó volt a decemberi és januári 50% akció!Csak így tovább mert így lehet vásárlókat becsalogatni!
Cuccok jók. Árak kicsit fenn, de ok.
Eladok kedvesek es segitőkészek.Tiszta rendezett bolt.Arak kinek mi jó.
Minoseg nagyon gyenge, vevoszolgalat gyenge es minosegi szakvelemeny nagyon gyenge. A boltban vonakodtam elkoteni a 43 eFt-ot uj szabadidoruhamra mivel 26%-ban polieszter anyagbol volt es tapasztalatom alapjan az ilyen ruhak gyakran bolyhosodnak, de biztositottak a minosegrol, ezert beleugrottam. Egy honap mulva bolyhosodni kezdett, ezert penzvisszafizetest vagy levasarlast kertem, de szakvelemenyre kuldtek. Visszautasitottak a kerelmemet, mert velemyuk szerint nem rendeltetesszeruen hasznaltam a termeket?! A szakvelemeny nem tartalmaz meresi eredmenyeket, adatokat, hibaharatokat stb, csupan egy szubjektiv alkalmazotti maganvelemenyt barmilyen alatamasztas nelkul. Kertem, meltanyossagot a boltban, az is elutasitva, bekelteto testulethez kuldtek. Azt tanacsolom mindenkinek, aki nem Adidas fuggo, kerulje mind a markat, mind a boltot. Adidas, top 100-as marka? Shame...
Sziasztok! Karácsonyra kaptam vásárlási utalványt a családtól,a héten került rá sor,hogy levásároljam. Gondoltam mielött elmennék az úzletbe megnézem a kínálatot,hogy mégis mit szeretnék. Elolvastam a kommenteket és utána nem igazán volt kedvem bemenni ebbe az üzletbe. DE! Bementem köszöntem ahogy azt illik ha az ember belép valahova, 3 eladó volt mindenki vissza köszönt. Oda léptem az eggyikhez elmondtam mit szetetnék,keresett nekem méretet kb 15 perc múlva már kifele jöttem. Szeretném megköszönni nekik a gyors,precíz,kedves,kiszolgálást a saját véleményem pedig az,hogy tisztelje meg őket mindenki azzal ha belép az üzletbe köszönjön,mert így illik. Szép napot
A személyzet megtanulhatna köszöni! Kétszer köszöntem viszont reakció nem volt! Árak szerintem az egekben.... Többet nem megyek egyszerű!
Nagy választék, szuper kiszolgálás
Deli
The best companies in the category 'Deli'