Adamantin

  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon
  • Trustfeed ratings Icon

Hungary

adamantin_fogaszat.uzleti.hu
Dental clinic

Adamantin Reviews | Rating 3,1 out of 5 stars (8 reviews)

Adamantin is located in Hungary on Miskolc, Mikes Kelemen u. 5. Adamantin is rated 3.1 out of 5 in the category dental clinic in Hungary.

Address

Miskolc, Mikes Kelemen u. 5

Phone

+3646431544

Best known for
Fresh Sushi
Biggest weakness
Inconsistent service
Most praised
Value for Money
Recommended for
Families, Sushi lovers
Write review Claim Profile

A

artsy v.i.p

Kb 7-8 éves lehettem, amikor elhatároztam hogy fogszabályzót szeretnék. Erre a helyre jártunk, de minden egyes alkalomtól féltem. Először azt mondták, hogy le kell vágni egy kis darabot az ínyemből ahhoz, hogy a fogszabályozás jól működjön. Ma se vállalnám be, de kicsiként ez rendesen horrornak tűnt, ahogy a lenyomatvétel is. Volt vagy 5 próbálkozás, mire végre sikerült a lenyomatvétel, mivel olyan erőszakkal nyomták a számba, hogy mindjárt kihánytam. Az ott dolgozókról egyáltalán nem mondható el, hogy kedvesek lettek volna, talán egy orvos kivételével. Akkora traumát okoztak, hogy 10 évig hallani sem akartam a fogszabályozásról, és most is büszke vagyok magamra, hogy végre megint van annyi bátorságom, hogy belekezdjek.

K

Krisztina Szabò

Köszönjük a gyors és szakszerű ellátást! A dolgozók kedvesek és segítőkészek voltak,Dr.Úr pedig fantasztikus!

Á

Ádám Szendy

Igénybe ne vegye senki a fogászati szolgáltatásukat! Borzasztó, több fogamat is gyökérkezelték, mindegyiken cserélni kell a fedőtömést, gyakorlatilag szétb...ták és nem helyrehozták. Soha az életbe nem megyek ide vissza többet, és senkit nem is biztatok erre aki jót akar magának! Egy hozzáértő fogorvos nem is értette, hogyan lehet valamit így megcsinálni, mint ők. Tanulók végzika kezeléseket, hozzá nem értők. Nem az első, hogy ismertségi körömbe szuvas felületet hagynak hátra és arra tömnek.

É

Éva Balogh

Én személy szerint nagyon meg voltam elégedve az ellátással! Nagyon kedvesek és aranyosak voltak pedig én nem is helyi lakos vagyok hanem Sátoraljaújhelyből érkeztünk erre a fogászatra egy sürgős esettel amit itthon nem vállalt el a fogorvos időpont hiányában! Egy letört fogról volt szó ami már kezdett begyulladni és fájni! Az itteni orvos azt mondta hogy csak sürgős eseteket látt el és mindenféleképpen kell időpontot foglalni! Az ottani orvos nagyon kedves és aranyos volt és az érzéstelenítő beadása után ami már rögtön hatott kihúzra a letört fogamat úgy hogy észre sem vettem teljesen fájdalommentes volt! Mégegyszer köszönöm az ellátást nagyon meg voltam elégedve az orvossal és az asszisztensek is nagyon kedvesek és aranyosak voltak!

H

Hanyánszki Ádám

senkinek se ajánlom ezeket a henteseket!

T

Tatar Dominika

Ket orvosnal is jartam mind a ketto mast mondott. Utoljara gyokerkezeles volt masnapra iszonyu fajdalmam volt amit szinte semmi sem enyhitett. Miutan az ejszaka soran nem aludtam semmit es az arcom is dagadni kezdett meglatogattam egy ambulanciat ahol az orvos kozolte velem hogy ez a fog menthetetlen, ki kell huzni. Nem igazan viselkednek az emberrel ember modjara. Plusz hozzatennem az orvosok fele ki sincs irva. En senkinek sem ajanlom ezt a helyet, csupan akkor ha kinoztatni akarja magat...

D

Dávid Horváth

A 15.000 ezer forintos tömésem 1 évig bírta.

I

Imre Péderi

Mindig normálisan elvégzik a kért kezelést, eddig 2x húztak saját részre, de nem volt semmi probléma. Normálisan beadta a doktornő az injekciót, majd a hatását megvárva 2-3 ügyes mozdulattal kihúzta ami elvolt törve fogat. Azt máshol a városban nem merték elvállalni, kb. 1.5-2mm volt kint belőle. Azóta, ha fogászati probléma van hozzájuk megyek. Bejelentkezni érdemes előtte, ha nem sürgősségi jellegű eset.

Popular Topics Mentioned

Open hours